Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании Банки

Найти компанию

ПОРТАЛ, ПАО БАНК

Банк заснований 07.06.2013 р. за ініціативою та на кошти Єфремової Вікторії Олександрівни, яка на даний час очолює Спостережну раду.

ПриватБанк

Важко бути першими та утримувати лідерство. Але нам це вдається. Сьогодні ПриватБанк - лідер сектора та найінноваційніший банк України. I у цьому - заслуга кожного співробітника. Приєднуйся і ти до команди професіоналів!

ПроКредит Банк / ProCredit Bank

ПроКредит Банк входит в группу одноименных банков, успешно действующих на трех континентах. ПроКредит Банк – универсальный банк, который предлагает широкий спектр банковских услуг и клиентское обслуживание самого высокого уровня.

РАДАБАНК, АБ, АО

АО АБ "РАБАДАНК" - Акционерный коммерческий банк начал свою деятельность в 1997 году. На сегодняшний день имеет многолетний опыт стабильной работы на рынке банковских услуг. Мы ищем профессионалов в свою команду!

СБЕРБАНК, АО

АО "СБЕРБАНК" - украинский коммерческий Банк, который предоставляет полный спектр банковских услуг всем категориям клиентов. Согласно данным Национального Банка Украины, АО «СБЕРБАНК» входит в пятерку крупнейших банков страны по размеру активов.

Сітібанк, АТ

Citibank was founded in 1812 as City Bank of New York. In 1998 NBU license to conduct all principal banking operations for corporate customers has received. Established PJSC Citibank as a 100%- owned subsidiary of Citigroup.

СКАЙ БАНК, АТ

СКАЙ БАНК - універсальний банк, орієнтований на обслуговування як приватних, так і юридичних осіб всіх форм власності.

Украинский капитал, ПАО, Банк

ПАО «Банк "Украинский капитал "» - банк динамического развития, входит в единую сеть коммерческих банков Украины, активно работает на всех сегментах финансового рынка.

Український банк реконструкції та розвитку, АТ

Заснований у 2004 році, Український банк реконструкції та розвитку є першим банком в Україні, який фінансується Китаєм з метою втілення в життя ініціативи “Один Пояс, Один Шлях”. Особливістю банку є ведення бізнесу на базі китайського юаня.

УКРГАЗБАНК АБ

АБ «УКРГАЗБАНК» - один із лідерів банківської системи України. З 2016 року Банк реалізовує стратегію з підтримки сталого розвитку та сприяння екологічній відповідальності населення та бізнесу, шляхом надання доступного фінансування екологічних проектів

Предыдущая
1
2
3
4
5
6
7
Следующая