Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании Банки

Найти компанию

МетаБанк

АО «МетаБанк» начал свою деятельность 12 июля 1993 года в г. Запорожье На протяжении всех 17 лет Банк активно развивается, «Мы работаем для того, чтобы сделать жизнь наших клиентов лучше, бизнес успешней, а банковские услуги простыми и доступными!»

Місто Банк, АТ

АО "Мисто Банк" - современный универсальный банк, предоставляющий полный спектр качественных банковских услуг на финансовом рынке Украины.

МТБ БАНК, ПАО

Основой политики ПАО МТБ БАНК является создание в Украине необходимых условий для привлечения долгосрочных иностранных инвестиций,кредитование отечественных предприятий,оказание клиентам банка всего комплекса банковских услуг на международном уровне.

Національний банк України

Національний банк України пропонує унікальну можливість безпосередньо взяти участь у побудові економіки держави. У пошуку кандидатів ми орієнтовані як на досвідчених експертів банківського, фінансового секторів, так і на молодих, мотивованих спеціалістів.

Ощадбанк

АТ«Ощадбанк» входить до ТОП-1000 найбільших банків світу (335-те місце), посідає 11-ту сходинку серед найбільших банків Центральної та Східної Європи та перше місце серед найнадійніших банків України. Змінюється країна – змінюємось і ми!

Первый Инвестиционный Банк, АТ

ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» - це Банк з більш ніж 18-річною історією. Надає всі види банківських послуг для клієнтів-фізичних осіб, а також пропонує комплексне банківське обслуговування корпоративним клієнтам.

Первый Украинский Международный Банк, ПАО / ПУМБ

Первый Украинский Международный Банк, ПАО / ПУМБ

Південний, Акционерный Банк

Банк «Південний» - універсальний український банк з 25-річною історією та одна з найбільших фінансових установ країни з українським капіталом та головним офісом в Одесі.Представництва Банку функціонують у 19 регіонах України.

Полтава-банк, ПАО

Політика АБ „Полтава-банк” спрямована на забезпечення приросту прибутку, обумовленого інтенсивними факторами розвитку, у тому числі за рахунок впровадження нових банківських послуг, оптимального формування портфеля активів, підвищення їх якості, оптимізації ресурсної бази і збалансованого розвитку філій.

ПОРТАЛ, ПАО БАНК

Банк заснований 07.06.2013 р. за ініціативою та на кошти Єфремової Вікторії Олександрівни, яка на даний час очолює Спостережну раду.

Предыдущая
1
2
3
4
5
6
7
Следующая