Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании Банки

Найти компанию

Forward Bank

Premium

Forward Bank – комерційний банк з іноземними інвестиціями, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів. Ми є частиною великого, згуртованого колективу, об'єднаного спільними цілями і завданнями, що має власні традиції і внутрішню корпоративну культуру. Якщо Ти - впевнений у своїх силах, відкритий для нових знань і досвіду, готовий ефективно працювати і розвиватися в епоху змін, здатний генерувати нестандартні ідеї та налаштований на досягнення високих результатів у бізнесі будемо раді бачити Тебе у нашій команді професіоналів! У Forward Bank визнають і цінують досягнення кожного співробітника, заохочують ініціативу і творчий пошук, прагнуть створити своїм співробітникам максимально зручні умови роботи, що сприяють реалізації та розвитку їх професійного та особистісного потенціалу. Компанія розвивається тільки разом зі своїми співробітниками і, в свою чергу, співробітник також розвивається разом з Компанією. І ми розуміємо, що кожна людина, що є членом нашої команди, є її основним активом і цінністю.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Premium

UKRSIBBANK - один з найбільших банків в Україні, який пропонує клієнтам сучасний банківський сервіс на рівні передових європейських стандартів.

Universal Bank / Универсал Банк

Premium

Universal Bank з 2006 року є учасником міжнародної групи Eurobank Grouр, яка представлена у 8 країнах Європи. Загальні активи Eurobank Group становлять 74,3 млрд. євро.

Альфа-Банк

Premium

Альфа-Банк (Україна) – це великий український банк, що належить до приватної міжнародної групи «Альфа-Банк», яка представлена в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах.

ГЛОБУС,КБ, ПАО

Premium

Наша сила — в нашем молодом, профессиональном и амбициозном коллективе. Не упустите возможность применить Ваши знания, умения и навыки в нашем успешном инновационном Банке!

Ідея Банк, Акціонерне Товариство

Premium

АТ «Ідея Банк» працює на ринку України з 1989 року і входить до складу фінансової групи — Getin Holding SA, Республіка Польща. В Україні мережа складається з 82 банківських відділень.

Ощадбанк

Premium

АТ«Ощадбанк» входить до ТОП-1000 найбільших банків світу (335-те місце), посідає 11-ту сходинку серед найбільших банків Центральної та Східної Європи та перше місце серед найнадійніших банків України. Змінюється країна – змінюємось і ми!

ПРАВЕКС БАНК / PRAVEX BANK

Premium

АО "ПРАВЭКС БАНК" - БАНК ИТАЛЬЯНСКОЙ ГРУППЫ ИНТЕЗА САНПАОЛО. Интеза Санпаоло является лидером в Италии по всем направлениям банковской деятельности. На сегодня ей присвоен рейтинг международным рейтинговым агентством Standard&Poor's: прогноз "Стабильный".

Райффайзен Банк Аваль

Premium

Райффайзен Банк Аваль. Великий банк стає ближчим.

ТАСКОМБАНК, АТ

Premium

Про Групу "ТАС" Група "ТАС" є однією з найбільших фінансово-промислових компаній України. Заснована у 1998 році, Група динамічно розвивається та демонструє позитивну динаміку росту.

1
2
3
4
5
6
7
Следующая