Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании Энергетика и Энергоносители

Найти компанию

Запоріжжяобленерго, ПАТ

«Запоріжжяобленерго» входить до четвірки найбільших енергопостачальних компаній України та посідає друге місце за обсягами товарного відпуску електроенергії споживачам.

ИНТЕР ЛАЙТ, ООО

Компания занимается оптовой реализацией нефтепродуктов (дизельное топливо, бензины автомобильные) и успешно ведет свою деятельность с 2005 года.

ИНТЕРГАЗ, ООО, СП

Компания занимается торговлей нефтепродуктами.

Интеркард, ООО

Оказание услуг по заправке коммерческого транспорта.

Інтерм-Сервіс, ТОВ

Послуги в сфері теплоенергетики.

Киев Грин Энерджи

Yезалежна українська енергетична компанія, яка використовує сучасний та ефективний підхід до заміщення газу місцевими видами палива й утилізації енерговикидів. Основною діяльністю Компанії є робота у сфері підвищення енергоефективності економіки України шляхом залучення інвестицій у виробництво i постачання теплової та електричної енергії з альтернативних джерел, а також в утилізацію енергетичних відходів.

Киев Инвест Груп, ООО

Оптовая и розничная торговля нефтепродуктами.

Київобленерго, ПрАТ

ПрАТ «Київобленерго» — відома енергетична компаніїя України, що спеціалізується на передачі та постачанні електричної енергії споживачам Київської області.

Київська обласна енергопостачальна компанія, ТОВ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Київська обласна енергопостачальна компанія» створена Приватним акціонерним товариством «Київобленерго» на виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» щодо відокремлення оператора системи розподілу від постачання електричної енергії.

Київтеплоенерго

КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» забезпечує Київ теплом та гарячим водопостачанням. Підприємство здійснює ліцензійну діяльність з виробітку, транспортування та постачання теплової енергії, централізованого опалення та гарячого водопостачання мешканцям міста Києва.

Предыдущая
1
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Следующая