Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании Транспорт и Логистика

Найти компанию

DHL Express

Premium

Excellence.Simply delivered. Міжнародна експрес-доставка; глобальна доставка вантажів повітряним, морським, автомобільним і залізничним транспортом; доставка пошти по всьому світу – все, що робить DHL, допомагає з'єднувати людей і поліпшувати їхнє життя.

Meest Group

Premium

«Meest Express»—український поштово-логістичний оператор з доставки усіх типів відправлень в будь-яку точку України та за кордон. Входить до міжнародного холдингу «Meest Group, має 500 представництв у різних куточках світу.

SAT

Premium

Транспортная компания «SАТ» работает на рынке логистических услуг уже более 14 лет. Компания специализируется в сфере грузоперевозок и осуществляет срочную доставку грузов весом от 0,1 кг до 20 тонн по Украине, охватывая более 400 населённых пунктов.

Ін Тайм, ТОВ

Premium

Компанія Ін Тайм, одна з лідерів українського ринку експрес доставки вантажів. Ми запрошуємо в команду людей, які прагнуть до професіного розвитку, готові брати на себе відповідальність за результат, з ініціативним і творчим підходом в роботі.

Нова Пошта, ТОВ / Новая Почта

Premium

Компанія "Нова Пошта" — лідер в сфері експрес-доставки кореспонденції та вантажів по всій Україні. На ринку з 2001 року. Нині мережа нараховує 1356 діючих відділень по всій Україні.

Украинские вертолеты

Premium

Авиакомпания официальный перевозчик Организации Объединенных Наций. Кроме того, АК является аккредитованным перевозчиком Всемирной продовольственной программы ООН и Международного комитета Красного креста.

139express

Компания предоставляет услуги по доставке из Китая.

A1 Logistics LLC

Сфера деятельности - транспортная логистика.

Agility Logistics

Agility is one of the world's leading providers of integrated logistics with more than 22000 employees in over 500 offices and 100 countries.

Baltic Transline

Baltic Transline logistics

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
53
Следующая