Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании Транспорт и Логистика

Найти компанию

DHL Express

Premium

Excellence.Simply delivered. Міжнародна експрес-доставка; глобальна доставка вантажів повітряним, морським, автомобільним і залізничним транспортом; доставка пошти по всьому світу – все, що робить DHL, допомагає з'єднувати людей і поліпшувати їхнє життя.

JUSTIN, Поштові послуги

Premium

Послуги експрес-доставки товарів.

Meest Group

Premium

«Meest Express»—український поштово-логістичний оператор з доставки усіх типів відправлень в будь-яку точку України та за кордон. Входить до міжнародного холдингу «Meest Group, має 500 представництв у різних куточках світу.

АЭРОПОРТ КИЕВ КАРГО, ООО

Premium

Компания «АЭРОПОРТ КИЕВ КАРГО» на сегодняшний день является лидером по предоставлению высококачественных логистических услуг и лидером по динамике привлечения клиентов в данной сфере.

Ін Тайм, ТОВ

Premium

Компанія Ін Тайм, одна з лідерів українського ринку експрес доставки вантажів. Ми запрошуємо в команду людей, які прагнуть до професіного розвитку, готові брати на себе відповідальність за результат, з ініціативним і творчим підходом в роботі.

Нова Пошта, ТОВ / Новая Почта

Premium

Компанія "Нова Пошта" — лідер в сфері експрес-доставки кореспонденції та вантажів по всій Україні. На ринку з 2001 року. Нині мережа нараховує 1356 діючих відділень по всій Україні.

Рабен Україна

Premium

Група Raben заснована в Нідерландах у 1931 році як сімейне підприємство. Роботу на території України Група розпочала у 2003 році. Сьогодні ми пропонуємо повний перелік логістичних послуг.

A.Griciaus

Международная логистическая компания.

A1 Logistics LLC

Сфера деятельности - транспортная логистика.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
51
Следующая