Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании Торговля оптовая / Дистрибуция / Импорт-экспорт

Найти компанию

BAYADERA GROUP

Premium

«Баядера Логистик» – крупнейший дистрибутор алкогольной продукции в Украине – успешно работает на рынке с 1991 г. Штат компании насчитывает более 4 тыс. человек. Портфель брендов включает 20 собственных и более 80 привлеченных торговых марок.

ERC

Premium

ERC (Enhanced Resource Company) – професійний дистрибутор в Україні з 1995 року з власними методами розвитку та підтримки каналу, сервісом до- та після- продажів.

Karcher

Premium

Керхер, Україна http://www.karcher.ua Кваліфіковані співробітники з правильною мотивацією, які ідентифікують себе з підприємством, поділяють цінності компанії і працюють з повною відповідальністю, є ключем успіху KARCHER

KIDDISVIT

Premium

Крупный дистрибьютор детских товаров и игрушек.

TOP COSMETICS

Premium

Компания «Top cosmetics» — крупнейший игрок на Beauty-рынке Украины. Мы управляем брендами — мировыми лидерами в области эстетической медицины. Мы планируем расширять границы нашей деятельности и верим, что мир узнает об Украине через красоту!

Аляска / IDS Aqua Service

Premium

IDS Aqua Service- національний оператор ринку доставки питної води додому і в офіси. Входить до складу IDS Borjomi Ukraine. У портфелі власні бренди – вода ТМ «Аляска» і ТМ «Старий Миргород» та великий асортимент супутніх продуктів відомих марок.

Бюро Вин / Good Wine

Premium

Ідея створення компанії Бюро Вин – постачання вин, міцних напоїв та продуктів харчування з усього світу безпосередньо від виробників, що дає можливість запропонувати нашому покупцю справедливі ціни і широкий асортимент.

КТ Украина, ООО

Premium

Компания "КТ Украина" является национальным дистрибьютором и предлагает свои товары и услуги на рынке уже более 17 лет. В ассортименте компании-инструменты для строительства и ремонта, строительная химия, электро- и бензоинструмент, мототехника.

ТЕДІС УКРАЇНА, ТОВ

Premium

TEDIS Ukraine є однією з найбільших українських дистрибуційних компаній. Компанія входить до рейтингу Deloitte «500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи». Основним напрямком діяльності є дистрибуція тютюнових виробів та супутніх товарів.

Сучасний світ, ТОВ

Компанія здійснює продаж металопластикових та алюмінієвих конструкцій, вхідних та міжкімнатних дверей, кондиціонерів.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
132
Следующая