Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы в компаниях

Назад к оглавлению

Компании АПК (Агропромышленный комплекс)

Найти компанию

Ukrlandfarming PLC

Premium

Група компаній «Укрлендфармінг» цінує людей дії і діє сама! Це дозволяє нам бути найбільшим агропромисловим холдингом України. Зроби кар'єру разом з нами. Будь впевнений у майбутньому!

Контінентал Фармерз Груп

Premium

«Контінентал Фармерз Груп» – сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями, яка працює у Західноукраїнському регіоні, залучаючи в свою команду найкращих професіоналів галузі і застосовуючи у своїй діяльності передові практики агровиробництва, новітні технології та сучасну техніку.

НІБУЛОН, ТОВ СП

Premium

ТОВ СП «НІБУЛОН» стрімко розвивається відразу в багатьох напрямках діяльності, реалізуючи масштабні інвестиційні проекти і освоюючи нові види діяльності.

Овостар Юніон, ГК

Premium

Група компаній «Ovostar Union» - одна з провідних агропромислових компаній України, що входить до трійки лідерів виробників курячих яєць країни. Компанії понад 20 років. «Овостар Юніон» створив вертикально інтегроване виробництво яєць і яєчних продуктів

Сингента/Syngenta

Premium

«Сингента» — це одна з провідних компаній світу, в якій працює більше 26 000 фахівців у понад 90 країнах світу задля досягнення однієї мети: розкрити потенціал рослин.

"КОНСАЛТ АГРО", ООО

Крупная агропромышленная компания. Производство сельскохозяйственной продукции.

A.C.T., ООО

ТОВ Аграрні Системні Технології Один із найефективніших виробників зерна кукурудзи та сої в Україні.

Agricom Group

Agricom Group - національна агропромислова група, що спеціалізується на розробці, виробництві та дистрибуції продуктів харчування із зернових культур та об’єднує сільськогосподарські, переробні та торгові підприємства. https://www.agricom.com.ua

AgroContinent

Компания "АгроКонтинент-Украина" начала работу, как поставщик оригинальных запасных частей, систем для точного земледелия и смазочных материалов.

Agrosem

Компанія «Агросем» є одним з провідних дистриб’юторів на аграрному ринку України та завдяки своїй діяльності впроваджує передовий світовий досвід в галузі аграрних технологій, насіння сільсько-господарських культур, мінеральних добрив, техніки.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
46
Следующая