Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании АПК (Агропромышленный комплекс)

Найти компанию

Goodvalley

Premium

Компанія «Goodvalley» орієнтована на пошук нових способів виробництва продуктів харчування відмінної якості, не завдаючи при цьому шкоди довкіллю.

Ukrlandfarming PLC

Premium

Група компаній «Укрлендфармінг» цінує людей дії і діє сама! Це дозволяє нам бути найбільшим агропромисловим холдингом України. Зроби кар'єру разом з нами. Будь впевнений у майбутньому!

Астарта-Київ

Premium

АСТАРТА-КИЇВ вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг і перша публічна сільськогосподарська компанія України. Компанія є лідером українського цукрового ринку і одним з найбільших виробників молока в країні.

Контінентал Фармерз Груп

Premium

«Контінентал Фармерз Груп» – сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями, яка працює у Західноукраїнському регіоні, залучаючи в свою команду найкращих професіоналів галузі і застосовуючи у своїй діяльності передові практики агровиробництва, новітні технології та сучасну техніку.

НІБУЛОН, ТОВ СП

Premium

ТОВ СП «НІБУЛОН» стрімко розвивається відразу в багатьох напрямках діяльності, реалізуючи масштабні інвестиційні проекти і освоюючи нові види діяльності.

Овостар Юніон, ГК

Premium

Група компаній «Ovostar Union» - одна з провідних агропромислових компаній України, що входить до трійки лідерів виробників курячих яєць країни. Компанії понад 20 років. «Овостар Юніон» створив вертикально інтегроване виробництво яєць і яєчних продуктів

ПОТОКИ, ООО

Premium

Производственное предприятие по переработке сельхозпродукции.

Сингента/Syngenta

Premium

«Сингента» — це одна з провідних компаній світу, в якій працює більше 26 000 фахівців у понад 90 країнах світу задля досягнення однієї мети: розкрити потенціал рослин.

Тайтен Машинері Україна, ТОВ

Premium

Продажа сільгосптехніки та запчастин. Titan Machinery Ukraine офіційний ділер Case IH в структурі CNH Україна

"КОНСАЛТ АГРО", ООО

Крупная агропромышленная компания. Производство сельскохозяйственной продукции.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
32
Следующая