Найти
Где буду работать
Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании Отели / Рестораны / Развлекательные комплексы

Найти компанию

! ФЕСТ, Холдинг емоцій

Premium

Холдинг емоцій "!FEST " - мережа концептуальних авторських ресторанів, кафе та крамниць, а також маємо туристичний напрямок та видавництво дитячої друкованої літератури, мережу кафетеріїв, пекарень, власну ферму, нічний клуб та пивоварню.

Fast Food Systems

Premium

Компанія Системи швидкого харчування — працює з 1998 року в сфері громадського харчування і розвиває франчайзингові мережі ресторанів швидкого обслуговування торгових марок «Піца Челентано», «Картопляна Хата», «ЯПІ».

il Molino/ иль молино/ Ilmolino

Premium

il Molino — сім'я італійських ресторанів з неаполітанською дров’яною піччю, в якій піцайоло готують понад 20 видів автентичної італійської піци — від класичної Маргарити до суперпопулярної Маскераре.

Salateira

Premium

«Salateira» — це українська компанія, мережа фаст-фуд ресторанів здорового харчування. 25 грудня 2011 року в ТЦ «Sky Mall» було відкрито перший ресторан.На сьогоднішній день у нас 8 ресторанів по Києву, 1 ресторан в Дубаї ОАЕ.

Vapiano

Premium

Сеть ресторанов итальянской кухни Vapiano

Пузата Хата

Premium

Сегодня «Пузата хата» - это самая большая сеть колоритных ресторанов национальной кухни в Киеве и больших городах Украины.

Сушия

Premium

Сушия – сеть ресторанов современной японской кухни. Первый ресторан Сушия открылся в декабре 2006 г. Сегодня сеть охватывает 42 ресторана. Наша задача – стать ведущей сетью японских ресторанов в Европе.

Фишка

Premium

Ресторанная сеть, включающая в себя: ресторан "Меланж" на Оболонских Липках и загородный ресторан-гостиничный комплекс "Чабаны", а также сеть "Борщ кафе".

Зиновьев М.Е., ФЛП

Ресторан быстрого питания.

!FEST, Холдинг Емоцій

!FEST - це мережа креативних ресторанів та проектів з оригінальними концепціями, заснована 2007 року у Львові.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
301
Следующая