Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы в компаниях

Назад к оглавлению

Компании Торговля розничная / Retail

Найти компанию

SPORTMASTER

Premium

Торговая сеть СПОРТМАСТЕР ориентирована на поиск возможностей для наиболее полного удовлетворения запросов своих клиентов. Мы рады нести Вам здоровье и красоту, заряд бодрости и хорошего настроения, удовольствие от занятий спортом и активного отдыха.

Union Group

Premium

Union Group — мультибрендова компанія, яка об'єднує ювелірні мережі магазинів «Золотий Вік», Золота Країна», SRIBNA KRAINA, «Срібний Вік», DOMINANТ Diamond, BRILLIANT, мережу ломбардів «Партнер» та мережу з продажів комісійної техніки ТехноSALE

АРГО - торговая сеть / ARGO - retail network

Premium

ARGO уже почти 30 лет одевает украинцев в самые известные бренды мира. Гигант в области модного ритейла, наша компания имеет за собой богатую историю и не уступает свои позиции на современном рынке одежды, обуви и аксессуаров в Украине

АШАН

Premium

Ашан - це міжнародна мережа роздрібної торгівлі, яка є найбільшим французьким роботодавцем в Україні. Якщо Ви бажаєте приєднатись до професійної команди Ашан в Україні, надсилайте Ваше резюме на електронну адресу.

Бонус, Магазин товаров для дома

Premium

Магазин з продажу товарів для дому.

Будинок іграшок

Premium

«Будинок Iграшок» - національна мережа магазинів іграшок, яка була створена в 1998 році. Поступово розширюючись, ми відкрили більше 45 магазинів у столиці та найбільших містах України.

Группа компаний Сузирья

Premium

Група компаній «Сузір'я» - це більше 1000 співробітників, об'єднаних спільною метою: розвивати культуру догляду за домашніми улюбленцями. Включає в себе найбільшу мережу зоомаркетов і грумінг-салонів "МasterZoo", виробництва "Природа" та "ProVET"

Жжук, РК

Premium

Роздрібна компанія ЖЖУК, мережа, яка створена, щоб піклуватися і забезпечувати усе, що необхідно для вашого мобільного спілкування з близькими.

Золотий Вiк

Premium

«Золотий Вік» - вітчизняний бренд, який здобув широку популярність і визнання жителів України. За 21 рік розвитку наша компанія стала не тільки найбільшим виробником і продавцем прикрас в Україні, а також одним з найстабільніших українських роботодавців.

КОЛО - мережа продуктових міні-маркетів

Premium

Розничная торговля продуктами питания.

Предыдущая
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
187
Следующая