Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы в компаниях

Назад к оглавлению

Компании Торговля розничная / Retail

Найти компанию

COLIN'S

Premium

Компанія COLIN’S заснована родиною Ероглу у 1983 році.

Comfy

Premium

COMFY - мультиканальний рітейлер побутової техніки та електроніки в Україні. Компанія-лідер з глибокими цінностями, сміливими амбіціями і сильною командою. Ставай частиною великої родини #COMFYPEOPLE!

DNIPRO-M, ООО

Premium

Международный бренд инструментов для строительства и ремонта

Duty Free

Premium

Лидер рынка беспошлинной торговли.

IKEA Україна

Premium

Ми – компанія, що керується високими цінностями, та черпає натхнення з життя та побуту вдома. Наша місія – створення кращого побуту для багатьох людей.

Inditex Ukraine

Premium

ZARA є частиною іспанської групи компаній INDITEX. INDITEX – це всесвітньовідома торгова група, яка має ряд модних торгових брендів, які є найпопулярнішими у світі моди: ZARA, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, MassimoDutti, Oysho, Uterque, ZARA Home.

JYSK

Premium

Сьогодні JYSK - це міжнародна компанія, яка налічує більше, ніж 2000 магазинів по всьому світу. Ми представлені в більше, ніж 40 країнах. В Україні JYSK існує з 2004 року, і вже нараховує біля 40 магазинів по всій країні.

LC WAIKIKI

Premium

LC Waikiki, лідер на ринку роздрібної торгівлі Туреччини, що надає свої послуги майже у 1000 магазинах у 46 країнах світу. Компанія націлена на розвиток та розширення своєї мережі.

LPP Ukraine

Premium

LPP - міжнародна компанія, яка понад 25 років успішно працює у сфері легкої промисловості і управляє відомими брендами: RESERVED, MOHITO, Cropp, House i SiNSAY. LPP налічує більше ніж 1700 магазинів в Центральній і Східній Європі.

MD-fashion

Premium

МD Fashion - группа компаний партнеров, объединивших более чем 160 брендовых магазинов в Украине и Казахстане: Tommy Hilfiger, Under Armour, Calvin Klein, Diesel, Gant, Oodji (OGGI), Аccessorize, G-Star Raw, Replay, Pepe Jeans, Monsoon, Walker и STEM.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
182
Следующая