Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании Медиа / СМИ

Найти компанию

1+1 медіа

Premium

1+1 медіа – це один з найбільших медіа-холдингів України. До його складу входять шість каналів: 1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, 1+1 International та Уніан-ТВ, а також газети, група інтернет-сайтів та власні продакшн-студії, що створюють якісний контент.

StarLightMedia/ Старлайтмедиа

Premium

StarLightMedia - найбільша група на медійному ринку України.

Телерадіокомпанія Люкс, ПрАТ

Premium

Компанія працює в сфері телебачення, радіомовлення та Інтернет. Також займається виробництвом телевізійної й аудіо-продукції та наданням рекламних послуг.

112 Украина

Телеканал "112 УКРАИНА" - это всегда самые свежие новости и события Украины и мира, политические и экономические события, криминальные новости и чрезвычайные случаи.

34-Телеканал

34-Телеканал, г.Днепропетровск.

BBC, Представництво Британської Телерадіомовної Корпорації Бі-Бі-Сі

Бі-Бі-Сі – Британська телерадіомовна корпорація, яка веде свою історію від 1924 року і має понад 150 мільйонів слухачів по всьому світі. Українська Служба Бі-Бі-Сі є частиною Всесвітньої Служби Бі-Бі-Сі і почала мовлення 1992 року.

Business Radio Group

BRG - один из ведущих радиохолдингов в Украине. В его состав входят 4 сетевые радиостанции - «Шансон », «Любимое радио», «DJFM», «Бизнес радио».  Радиохолдинг Business Radio Group входит в число трех самых крупных игроков рынка. 

Inplay SportsData

Сбор статистической информации. In 2015 the InPlay business was separated from Sports Data Company Enetpulse with the purpose to provide a more streamlined in-play service by a fully dedicated InPlay Team.

Kyiv Post

Kyiv Post — це найвпливовіша англомовна газета в Україні, яка розповідає іноземцям про найважливіші події у країні з 1995 року.

Milady Television

«Milady Television» - всеукраїнський жіночий телеканал розважального, пізнавального та інформаційного телебачення.

1
2
3
4
5
6
Следующая