Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании Медиа / СМИ

Найти компанию

Телерадіокомпанія Люкс, ПрАТ

Premium

Компанія працює в сфері телебачення, радіомовлення та Інтернет. Також займається виробництвом телевізійної й аудіо-продукції та наданням рекламних послуг.

1+1 медіа

1+1 медіа – це один з найбільших медіа-холдингів України. До його складу входять шість каналів: 1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, 1+1 International та Уніан-ТВ, а також газети, група інтернет-сайтів та власні продакшн-студії, що створюють якісний контент.

112.ua

Информационное Агентство 112.ua – свежие новости политики, экономики Украины и мира

Business Radio Group

BRG - один из ведущих радиохолдингов в Украине. В его состав входят 4 сетевые радиостанции - «Шансон », «Любимое радио», «DJFM», «Бизнес радио».  Радиохолдинг Business Radio Group входит в число трех самых крупных игроков рынка. 

English Club TV

English Club TV – тематический телеканал с развлекательными, познавательными и обучающими программами для зрителей всех возрастов с самыми разными интересами

FAUBOURG INVESTMENTS LIMITED

FAUBOURG is a media company of a new generation. Our specialization is to create, pack and distribute content to a wide audience.

Gossip

Глянцевый журнал о моде.

Ocean Media

Ocean Media - незалежний сейлз-хаус з продажів прямої телевізійної реклами, був створений у вересні 2018 року з метою вдосконалення процесу взаємодії між усіма учасниками ринку. Поєднуючи експертизу, талант і прагнення до розвитку, компанія створює ефективні та інноваційні рішення для своїх клієнтів. Безперервний рух вперед відкриває нам нові, вдосконалені шляхи розвитку.

Sales4Market / Zlinsoft s.r.o.

International Media Agency, with a branch office in Odessa.

StarLightMedia/ Старлайтмедиа

StarLightMedia - найбільша група на медійному ринку України.

1
2
3
4
5
6
Следующая