Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании Медиа / СМИ

Найти компанию

1+1 медіа

Premium

1+1 media — один з найбільших медіахолдингів України, до складу якого входить 7 телеканалів, група інтернет-сайтів, власний виробничий департамент, VOD-платформа 1+1 video і Вища школа Media & Production. Бачення компанії – Вражати. Надихати. Змінювати.

StarLightMedia/ Старлайтмедиа

Premium

StarLightMedia - найбільша група на медійному ринку України.

Медіа Група Україна

Premium

Медіа-холдинг «Медіа Група Україна» - управляюча компанія, яка об'єднує телевізійні, видавничі та new media-проєкти SCM.

Телерадіокомпанія Люкс, ПрАТ

Premium

Компанія працює в сфері телебачення, радіомовлення та Інтернет. Також займається виробництвом телевізійної й аудіо-продукції та наданням рекламних послуг.

112 Украина

Телеканал "112 УКРАИНА" - это всегда самые свежие новости и события Украины и мира, политические и экономические события, криминальные новости и чрезвычайные случаи.

Milady Television

«Milady Television» - всеукраїнський жіночий телеканал розважального, пізнавального та інформаційного телебачення.

NewsOne TV

NewsOne - новини та reality.

Northern Lights

Привіт! Ми українське видавництво коміксів NORTHERN LIGHTS. Ми видаємо комікси найвідоміших компаній світу. Наразі нашими партнерами є: MARVEL, Dark Horse, IDW, Image Comics та багато інших. Приєднуйся до нас та ставай частиною нашої дружної команди!

Ocean Media

Ocean Media - незалежний сейлз-хаус з продажів прямої ТВ реклами, створений з метою вдосконалення процесу взаємодії між усіма учасниками ринку.

Polish TV Company

Polish TV Company provides everyone with premium quality television.

1
2
3
4
5
Следующая