Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании Промышленность и Производство

Найти компанию

AXOR INDUSTRY LLC

Premium

AXOR Industry – это динамично развивающаяся международная компания, имеющая собственные производственные мощности, обеспечивающие полный цикл производства оконно-дверной фурнитуры.

Dyckerhoff Cement Ukraine

Premium

Dyckerhoff GmbH є членом Групи Buzzi Unicem, і разом ми формуємо конгломерат компаній світового масштабу з виробництва цементу та бетону, які виробляються на підприємствах у Німеччині, США, Люксембурзі, Чехії, Польщі, Росії та Україні.

Suzie

Premium

TM SUZIE - это Торгово-промышленная компания, которая работает на рынке детской одежды с 2004 года. Компания специализируется на пошиве верхней одежды для девочек от 3 до 12 лет.

T.B.Fruit

Premium

Група компаній T.B. Fruit є провідним українським виробником концентрованих соків, пюре, а також соків прямого віджиму (NFC - not from concentrate), та одним з найбільших переробників фруктів та ягід в Європі. У зв’язку з стрімким розвитком T.B. Fruit постійно розширює штат працівників, і дає кожному можливість стати учасником злагодженої та дружньої команди. До складу Групи входять власні садові угіддя, 8 заводів (Україна, Польща, Молдова), а також транспортно-логістичний, деревообробний та інжиніринговий бізнеси. Сьогодні T.B.Fruit – це понад 2300 працівників в Україні, Польщі, Молдові та Америці.

АРСЕНАЛ, ПГ

Premium

Промышленная Группа «Арсенал» – лидер украинского рынка по производству кровельных и фасадных материалов из тонколистовой стали. Компания основана более 10 лет назад. ПГ «Арсенал» имеет хорошую деловую репутацию и занимает лидирующую позицию на рынке.

Вент-Сервис, ТОВ

Premium

«Вентсервис» - украинская производственная компания по выпуску высокотехнологичных вентиляционных систем и комплектующих была основана в феврале 2008, но менее чем за 2 года заняла ведущие позиции на украинском рынке производителей воздуховодов.

Віктер Плюс, ТД, ТОВ

Premium

ООО Торговий Дім «Виктер Плюс» є офіційним представником ПрАТ «Склоприлад», заводу-виробника контрольно-вимірювальних приладів (технічні, побутові, медичні термометри), хіміко-лабораторного посуду. На сьогоднішній день на заводі працює понад 1000 осіб. Колектив заводу забезпечує стабільний випуск продукції, асортимент якої налічує близько 600 найменувань: ареометри скляні, гігрометри психометричні, термометри біметалеві, термометри скляні рідинні, оправи захисні до термометрів, манометри, мановакуумметри двотрубні, лабораторний посуд, мірний посуд, прилади і апарати зі скла, годинник пісочний, побутові термометри.

Метинвест

Premium

Метинвест — международная вертикально-интегрированная горно-металлургическая группа компаний.

РГТ Украина, ООО

Premium

ТОВ "Реді Гармент Технолоджі Україна" є одним з українських підприємств відомої європейської компанії Dr. Bock Industries AG по виробництву чоловічих брюк та обробці готових виробів з текстилю.

Экософт, ООО НПО

Premium

ООО "НПО"ЭКОСОФТ" - лидер украинского рынка оборудования для очистки воды. Компания больше 25 лет работает на потребительском и промышленном рынках, развивается и формирует коллектив молодых и успешных профессионалов.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
148
Следующая