Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании Образование

Найти компанию

Language Time

Центр іноземних мов Language Time - фахова команда висококваліфікованих іноземних викладачів та професійних викладачів з України, які надають послуги вивчення англійської (німецької, французької польської, іспанської та італійської) мови для дорослих та дітей.

Lessons, Репетиторський центр

Ми новий формат учбового центру - Репетиторський центр `Lessons`, при якому є групи продовженого дня «PROдленка» для 2 - 8 класів.

Letterz School

Letterz School - навчаємо іноземним мовам ( англіцсьека, німецька, польська) та готуємо до ЗНО/ДПА. Наша школа та студенти — партнери. Викладачі — це їхні ментори, які допомагають розвиватися і досягати цілей.

Level UP, Учебный центр подготовки IT-специалистов

Основная цель функционирования Учебного центра – подготовка специалистов в сфере IT различного уровня, готовых к полноценной работе в области разработки сложных программных продуктов, веб-дизайна и веб-программирования, а также в сопутствующих областях.

Logika

Международная школа программирования для детей от 5 до 12 лет.

LvBS УКУ

Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS) спеціалізується на програмах, що формуються на перетині бізнесового, філософського і гуманітарного просторів.

Lycee Francais Anne de Kiev

Французька школа.

Mainschool

Альтернативная школа полного дня.

M'andryk, Еко-садок

Ласкаво просимо до еко-садочка, де на дітей чекає домашній затишок, атмосфера любові та мільйон яскравих вражень! Адже, дитинство повинно буди яскравим та щасливим!

MAXIMUS

Компанія MAXIMUS-GROUP - лідер на ринку продажів стоматологічних матеріалів, інструментів, засобів професійної гігієни та профілактики .

Предыдущая
1
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
41
Следующая