Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы в компаниях

Назад к оглавлению

Компании Образование

Найти компанию

Laba

Мы верим в онлайн-образование и неустанно развиваем его в Украине и за ее пределами. Наши курсы смотрят на Кипре и в Сингапуре, а счет клиентов идет на тысячи. Основные направления — HR, менеджмент, аналитика. Подробнее на http://l-a-b-a.com/

33art

Школа-майстерня 33art — це неймовірне місце, у якому так гарно, що не хочеться йти нікуди. Ми працюємо самі і навчаємо всіх бажаючих діток (3-12 рокiв) та дорослих живопису, малюнку, ілюстрації, ліпці та різним декоративно-прикладним технікам.

3D Maya

Курсы 3d графики, анимации и VFX.

4-child

Дитячий садочок

A.B.C. Group of Companies

Група компаній «А.В.С.» - лідер українського ринку корпоративного навчання іноземних мов та перекладів. - 23 роки в Україні; - 400+ компаній-клієнтів; - 30 міст України; - 15 іноземних мов; - 150 викладачів.

ABC, Дитячий клуб

Клуб раннього розвитку.

ACE School

Ми є альтернативною школою, завдання якої- розкрити потенціал кожного учня. Створити умови для розвитку його креативності та ефективного навчання. Майбутнє дуже швидко змінюється і ми зробимо все, щоб наші студенти були готові до нього!

Active School

Activeschool — це школа, яка впроваджує альтернативний шлях до навчання. Дитина, захоплена й зацікавлена процесом навчання, досягне набагато яскравіших успіхів. Наша школа опікується саме мотивацією (!) дитини навчатися та послідовним крокуванням до визначеної мети. Реалізована дитина сьогодні — це людина, яка здатна будувати своє яскраве майбутнє завтра.

Agrointerndk

Аграрне стажування для студентів в Данiї.

AKLONI, Академия комплексного развития личности мужчины

- На рынке с 2016 года - более 5 000 благодарных клиентов. Мужчины, которые качественно улучшили свою жизнь. - молодая и творческая команда профессионалов своего дела (25 человек). Наша главная МИССИЯ - Каждый день становиться на 1% лучше!

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
61
Следующая