Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании Другое

Найти компанию

Brothers Cars

Авто парк Такси

Creative Mind

Студія творчості.

DekCall

Компания предоставляет информационные услуги.

ELLE

Два вида діяльності: Магазин жіночого одягу та взуття. Кофейня.

FAVBET

FAVBET — один з лідерів ринку спортивних розваг та гемблінгу. Компанія входить у трійку найкращих компаній України в своєму сегменті. Багатотисячна команда FAVBET — це молоді, прогресивні, цілеспрямовані люди.

Grafit Holding / БІЗ АУТСОРС, ТОВ

Наш холдинг называется Grafit, в состав которого входит 8 компаний. В холдинге работает более 300 сотрудников. Основная идея нашего бизнеса - мы даем вторую жизнь залежавшимся на складе товарам.

NewStar / Гасанов А.Н., ФЛП

Мы являемся официальным представительством компании Лайфми на территории Украины. Наша цель - создать здоровое сообщество позитивно мыслящих людей без границ и рассовой дискриминации.

Octo Via Group

Корпорація має у своєму складі успішні окремо існуючі проекти з довгостроковим життєвим циклом: магазини спеціалізованого спортивного одягу та аксесуарів, мережу магазинів натуральних продуктів, ресторани, бізнес у сфері виробів з дерева та будматеріалів.

PPV Knowledge Networks, агенція економічного розвитку

PPV Knowledge Networks – це агенція економічного розвитку, що створює та розвиває бізнеси та бізнес-мережі. Працюємо у Львові з 2008 року. Ключові сфери інтересів – це зелена економіка та креативна економіка.

RIP EXPO

Международная выставка современной погребальной культуры.

1
2
3
4
5
Следующая