Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы по компаниям

Назад к оглавлению

Компании FMCG

Найти компанию

#ЦЕМИ

Premium

Проект компании Бритиш Американ Тобакко Украина.

Avon / Ейвон

Premium

Сьогодні це найбільша в світі компанія, яка стала настільки відомою завдяки організації і розвитку системи прямих продажів.

British American Tobacco Україна

Premium

– це частина групи British American Tobacco, одного з лідерів світового тютюнового ринку. British American Tobacco, яка працює на 180 ринках світу, має у своєму доробку понад 300 марок сигарет.

Coca Cola HBC Україна, Вірменія та Молдова

Premium

Кока-Кола Беверіджиз Україна є дочірньою компанією Кока-Кола Хеленік. Кока-Кола Беверіджиз Україна стала однією з перших міжнародних компаній, яка виявила зацікавленість працювати на українському ринку і інвестує в економіку країни від 1992 року.

Fedets family bakery

Premium

Мы обучаем сотрудников в обучающем центре-Школе «Франс.уа», "Сімейна пекарня": — приготовление кофе, напитков , других напитков. — приготовление выпечки, хот-догов, бутербродной группы, кондитерских изделий. — гостеприимство, обслуживание, продажи

Henkel Ukraine / Хенкель Україна

Premium

Міжнародна торгова компанія Henkel з досвідом роботи на світовому ринку понад 130 років.

L’OREAL Ukraine /ЛОРЕАЛЬ Україна

Premium

L’Oreal operates in 130 countries. Its 19 international brands launch more than 500 products all over the world each year. With sales up to 15,5 bilions euros, we are 60.000 employees in 2006 !

OLYMP Alcohol Company

Premium

OLYMP Alcohol Company — крупнейший производителей водки в Украине. Портфель компании — это водочные бренды: PRIME, «Др. Житник», IDEA, «Істинна»; коньячное направление - «Erivani Gold», Армения и «Pirosmani», Грузия; вермуты «VDALA»; «Бальзамы Мольфара».

PJSC Carlsberg Ukraine

Premium

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Carlsberg Group - один із найбільших данських інвесторів на території України.

Procter&Gamble / P&G / Проктер енд Гембл

Premium

Procter&Gamble є безумовним лідером у сфері товарів народного споживання у світі та в Україні зокрема. Компанія є однією з провідних роботодавців в Україні від часу приходу компанії на ринок.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
30
Следующая