Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы в компаниях

Назад к оглавлению

Компании FMCG

Найти компанию

Avon / Ейвон

Premium

Сьогодні це найбільша в світі компанія, яка стала настільки відомою завдяки організації і розвитку системи прямих продажів.

British American Tobacco Україна

Premium

– це частина групи British American Tobacco, одного з лідерів світового тютюнового ринку. British American Tobacco, яка працює на 180 ринках світу, має у своєму доробку понад 300 марок сигарет.

Coca Cola HBC Україна, Вірменія та Молдова

Premium

Кока-Кола Беверіджиз Україна є дочірньою компанією Кока-Кола Хеленік. Кока-Кола Беверіджиз Україна стала однією з перших міжнародних компаній, яка виявила зацікавленість працювати на українському ринку і інвестує в економіку країни від 1992 року.

Henkel Ukraine / Хенкель Україна

Premium

Міжнародна торгова компанія Henkel з досвідом роботи на світовому ринку понад 130 років.

JACOBS DOUWE EGBERTS

Premium

Jacobs Douwe Egberts (JDE) – провідна світова компанія зі штаб-квартирою у Нідерландах, яка спеціалізується на виробництві кави і чаю. Ми віримо у те, що за чашкою кави відбуваються неймовірні речі.

JTI / Japan Tobacco International

Premium

Джей Ти Ай – Глобальная компания и один из мировых лидеров в области производства и продажи табачных изделий.

L’OREAL Ukraine /ЛОРЕАЛЬ Україна

Premium

L’Oreal operates in 130 countries. Its 19 international brands launch more than 500 products all over the world each year. With sales up to 15,5 bilions euros, we are 60.000 employees in 2006 !

Marvel International Tobacco Group

Premium

MARVEL ITG—українська група компаній, що виробляє тютюнові вироби,які відповідають високим стандартам якості.Компанія досягла статусу високотехнологічного національного виробника і є міжнародним постачальником із дистрибуцією на 2 континентах і 6 ринках.

Nestle Ukraine LLC / Нестле Україна, ТОВ

Premium

Nestle одна з найбільших компаній світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 187 країнах.

OLYMP Alcohol Company

Premium

OLYMP Alcohol Company — крупнейший производителей водки в Украине. Портфель компании — это водочные бренды: PRIME, «Др. Житник», IDEA, «Істинна»; коньячное направление - «Erivani Gold», Армения и «Pirosmani», Грузия; вермуты «VDALA»; «Бальзамы Мольфара».

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
52
Следующая