Больше резюме и контактная информация кандидатов
будут доступны только после регистрации компании

Зарегистрироваться
резюме обновлено 05 дек 2019 Скачать Распечатать
Резюме Керівник договірного відділу (оренди), відділу нерухомості в Киеве - Наталія Ігорівна, 35 років | Robota.ua

Наталія Ігорівна

активно шукаю роботу

Керівник договірного відділу (оренди), відділу нерухомості

Київ 35 років  

Зарегистрируйтесь  или войдите , чтобы открыть телефон и email соискателя или предложить вакансию.

Ключова інформація

Розвиток мережі ресторанів, а саме пошук приміщень за заданими параметрами та підписання договорів оренди по новим локаціям з подальшим відкриттям нових ресторанів у новому форматі. Наразі маю досвід роботи по відкриттю 4 (чотирьох) вже успішно діючих ресторанів в форматі «Сушия Експрес» та «Сушия Закритий цех». 

Пошук, проведення переговорів з метою оренди нежитлових приміщень, які відносяться до державної (РВ ФДМУ), комунальної (ФКМУ, НАНУ, НААНУ, КП «Київжитлоспецексплуатація») та приватної форм власності під розміщення обладнання мобільного зв'язку оператора (Замовника) з подальшим оформленням договорів на орендовані приміщення та їх подальший супровід (організаційне забезпечення), проведення комплексної роботи з пошуку нових майданчиків (нежитлових приміщень) під розміщення обладнання з подальшою їх легалізацією, організація збору, оформлення та відправлення Контрагентам первинної бухгалтерської документації (рахунків по оренді, електроенергії, актів виконаних робіт).

Робота з пошуку потенційних орендарів та передача їм в оренду без права набуття власності приміщень нежитлового фонду (офісні, складські, торгові площі) з наступним супроводом договорів оренди (контроль виконання умов договору, робота з дебіторською заборгованістю, оптимізація процесів).

Досвід роботи

Керівник відділу нерухомості
Бер 2019 - Лис 2019 (9 міс)

Сушия
Готелі / Ресторани / Розважальні комплекси

 • Пошук та підписання попередніх договорів / договорів оренди / договорів суборенди по новим локаціям з нотаріальним посвідченням угод з метою відкриття нових ресторанів.
 • Зменшення % орендних платежів у товарообороті через управління орендними відносинами з Орендодавцями.
 • Аналіз долі орендних платежів з урахуванням динаміки продажів, ефективності використання орендованої площі по 40 ресторанам по Україні.
 • Узгодження/підписання відповідних документів щодо зміни/пролонгації договірних умов.
 • Проведення зустрічей з Орендодавцями.
 • Задоволення запитів зі сторони внутрішніх клієнтів (підрозділів) до Орендодавців і в зворотному напрямку.
 • Моніторинг ринку торгової нерухомості на постійній основі: вивчення попиту та актуальних пропозицій, динаміки розвитку ринку, тенденцій.
 • Пошук приміщень в заданій кількості та якості.
 • Розробка та презентація інвестобгрунтування проектів відкриття нових торгових точок.
 • Переговори з Орендодавцями про досягнення оптимальних комерційних умов/орендованої площі шляхом зміни умов договорів оренди.

·  Переговори з Орендодавцями щодо пролонгацїї існуючих контрактів на максимально вигідних умовах (валютні, інфляційні ризики та ін.). 


Провідний фахівець з оренди
Січ 2016 - Бер 2019 (3 роки 3 міс)

Kyivstar / Киевстар
Телекомунікації / Зв'язок

Пошук та підбор актуальних майданчиків під будівництво нових об'єктів (БС) стільникової мережі компанії, проведення перемовин з потенціальними контрагентами та договірне забезпечення виконання планів будівництва нових об'єктів мережі, забезпечення та здійснення у межах повноважень оформлення / укладення з контрагентами договорів на розміщення обладнання компанії, організація безперешкодного цілодобового доступу до нових та діючих об'єктів для оперативного їх будівництва та усунення аварійних ситуацій, контроль виконання планів з пошуку та підбору майданчиків для будівництва, ведення звітності, проведення перемовин в складних нестандартних ситуаціях в процесі виконання робіт, контроль виконання робіт підрядною організацією. 


Керівник відділу оренди (договірного відділу)
Бер 2011 - Сер 2015 (4 роки 6 міс)

Е С У, ООО
Телекомунікації / Зв'язок

Організаційне забезпечення та легалізація орендованих майданчиків Замовника (ПрАТ «Київстар», «Водафон Україна», ТОВ «Лайфселл», ТОВ «Голден Телеком», ПАТ «Укртелеком» та інших) під розміщення обладнання мобільного стільникового зв'язку, супровід договорів оренди державного, комунального майна, приватна власність (оформлення і підписання договорів, замовлення експертних оцінок для визначення вартості нерухомого майна для визначення орендної плати приміщення, приймання участі у конкурсах по оренді, контроль термінів дії правочинів, внесення змін, розірвання договорів (при умові демонтажу/перенесенню обладнання) з відповідним оформленням документів).

 

Контроль своєчасного підписання договорів на новий термін, проведення переговорів з Орендодавцями (власниками приміщень) щодо умов договору, орендної плати, питань з енергозабезпечення об'єктів, звітність перед Замовником щодо виконаних робіт з обов'язковою присутністю на нарадах.

Організація та контроль:

 • безперешкодного доступу на об'єкти аварійних бригад, для проведення робіт з модернізації обладнання,
 • збору первинних документів бухгалтерської звітності.

Комплекс робіт з пошуку та вибору нових майданчиків (нерухомого майна) під оренду для розміщення базових станцій Оператора мобільного зв'язку, вирішення попередньо на місці питань щодо можливості підключення обладнання до електромережі, тощо.

Навчання співробітників відділу (професійний розвиток спеціалістів в рамках компанії). 


Регіональний менеджер
Лис 2009 - Бер 2011 (1 рік 5 міс)

Фуршет
Торгівля роздрібна / Retail

Забезпечення наповненості орендних торгових площ орендарями та контроль виконання  головних процесів орендних відносин менеджерами на місцях, а саме пошук нових претендентів, своєчасне виконання фінансових обов'язків орендарями перед власником приміщень, оформлення та підписання договорів оренди з подальшим супроводом, звітність щодо виконаних робіт, виконання фінансового бюджету з метою підвищення дохідності Компанії. 


Менеджер у сфері операцій з нерухомістю, здача в оренду нежитлових площ юридичним особам
Вер 2008 - Сер 2009 (1 рік)

Бызнес Центр ВЕСТА
Нерухомість та Девелопмент

Забезпечення наповненості орендних офісних та складських приміщень орендарями з подальшою організацією заїзду нових орендарів, контроль виконання орендних відносин в рамках діючого договору, пошук нових претендентів (розміщення реклами в ЗМІ, «холодні» дзвінки), своєчасне виконання фінансових обов'язків орендарями перед власником приміщень (робота з дебіторською заборгованістю), оформлення та підписання договорів оренди з подальшим їх супроводом.

Ведення та актуалізація єдиної бази клієнтів БЦ, моніторинг ринку нерухомості у сфері оренди, звітність щодо виконаних робіт, виконання фінансового бюджету з метою підвищення дохідності Компанії.


Інженер договірного відділу
Сер 2005 - Сер 2008 (3 роки 1 міс)

Київська енергетична будівельна компанія, ТОВ
Будівництво

Оформлення та підписання договорів генпідряду, підряду та субпідряду з наступним контролем своєчасного підписання актів виконаних будівельних та електромонтажних робіт та проведення оплати Замовниками, робота з договорами щодо виконання робіт з проектування, підготовка пакетів документів для приймання участі у тендерах, робота з дебіторською заборгованістю. 

Освіта

ДНВЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»(Київ, Україна)
Рік закінчення 2014

Правове регулювання економіки, правознавство (магістр), Магістр

Національний університет харчових технологій(Київ, Україна)
Рік закінчення 2007

Автоматизоване управління технологічними процесами, факультет автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій , Спеціаліст

Володіння мовами

Англійська- середній

Російська- вільно
Можу проходити співбесіду на цій мові

Українська- вільно
Можу проходити співбесіду на цій мові

Курси, тренінги, сертифікати

Система менеджменту якості ISO 9001(Київ, Україна)

Рік закінчення 2013

Впровадження на підприємстві системи менеджменту якості ISO 9001

Додаткова інформація

Особисті якості

Комунікабельність, відповідальність, лідерські якості, впевненість у собі, вміння організувати продуктивну роботу команди, порядність, робота з великим об'ємом інформації, креативність, активність, вміння працювати в команді, з новими проектами, аналізувати дані з урахуванням подальшого прогнозування та планування подальших дій, що підтверджено успішним розвитком кар'єри керівника


Мета

Отримання посади керівника відділу оренди (договірного відділу) в стабільній компанії, що розвивається для використання власного та збагачення новим досвідом з досягненням бажаного результату.


Комп'ютерні навички

Microsoft Office, Power Point - впевнений користувач, 1-С, УТП (CRM)


Захоплення та інтереси

Вивчення англійської мови, моделювання та пошиття одягу, художня фотографія, подорожі, автомобілі.


Водійське посвідчення

Категорія В, стаж водіння 11 років

Похожие резюме
Начальник відділу або керівник групи з о...
Ігор, Киев, 45 лет

Руководитель по управлению и развитию ко...
Николай Викторович, Киев, 40 лет

Керівник групи
Олена Валентинівна, Киев, 41 год

Руководитель
Вадим Владимирович, Киев, 42 года

Руководитель
Ирина, Киев, 46 лет

Руководитель, менеджмент
Алена, Киев, 29 лет

Руководитель управляющей компании (девел...
Анонимный соискатель, Киев, 31 год

Head of Operations, Head of Real Estate,...
Svitlana, Киев, 37 лет

Руководитель департамента аренды
Анна, Киев, 32 года

Head
Ramzi, Киев, 38 лет
резюме в Киеве