Больше резюме и контактная информация кандидатов
будут доступны только после регистрации компании

Зарегистрироваться
резюме обновлено 19 ноя 2019 Скачать Распечатать
Резюме Менеджер, управляющий, администратор в Киеве - Владимир Николаевич, 54 года | Robota.ua

Владимир Николаевич

активно ищу работу

Менеджер, управляющий, администратор

Киев 54 года 15 000 грн.  

Зарегистрируйтесь  или войдите , чтобы открыть телефон и email соискателя или предложить вакансию.

Ключевая информация

Досвiд пiдбору, розстановки, управлiння та контролю за пiлеглим персоналом; роботи з облiковою документацiею, матерiальними цiнностями, проведення занять з професiйноi пiдготовки, iнструктажiв з ОП, ТБ, ППБ, проведення службових розслiдувань; Досвід планування, складання, контролю та оптимізації витрат бюджета господарства. Досвід закупівлі, розподілу та контролю видачі і витрат госпінвентаря та матеріалів; Досвід організації і контролю прибирання і утримання в чистоті і порядку приміщень та території, вивезення смiття, здавання макулатури; організації контролю за станом та проведенння обслуговування і поточного ремонту приміщень, комунiкацiй, меблів, та офісної техніки і обладнання; контролю витрат електроенергії та води, обiгу тари; Досвiд забезпечення повсякденноi безпечноi дiяльностi пiдприемства, збереження майна, обладнання, матерiальних цiнностей, захисту персоналу та вiдвiдувачiв. Досвiд вземодii з перевiряючими та контролюючими органами, ЖКГ, МВС, ДСНС, охоронними структурами, постачальниками, пiдрядниками, орендарями, вiдвiдувачами, клiентами, покупцями; 

Досвiд обліку роботи автомобілів та водiiв, закупiвлi та  використання пального, мастил та запчастин, облуговування i поточного ремонту машин, прокладання маршрутlв руху та оптимiзацii експлуатацiйних витрат.

Опыт работы

Фахiвець з органiзацii особистоi та майновоi безпеки.
авг 2011 - настоящее время (8 лет 5 мес)

КомСервіс-Безпека(http://www.comservice.net.ua)
более 500 сотрудников Охрана и Безопасность

Досвід  роботи в офiсах, бiзнесцентрах, банках, медклiнiках;  Досвiд забезпечення повсякденноi безпечної діяльності підприємства; органiзацii та забезпечення  перепускного i внутрiшньообьектового режиму, охорони i захисту обладнання, територii, майна, персоналу, вiдвiдувачiв;         здiйснення нагляду i контролю за дiяльнicтю   вiдвiдувачiв та персоналу; досвід роботи зi спецтехнікою, обладнанням, документацiею;   досвiд проведення занять з професійної підготовки, інструктажiв з ТБ, службових розслідувань, взаємодії з органами МВС, МНС, охоронними структурами, перевіряючими органами.


Заступник начальника вiддiлу охорони, старший змiни охорони.
май 2011 - настоящее время (8 лет 8 мес)

Iнтерспорт
Красота / Фитнес / Спорт

Досвід підбору, перевірки та розстановки кадрів, організації, контролю та управління пілдеглим персоналом; досвід роботи зi спецтехнікою, обладнанням, документацією, матеріальними цінностями; досвід органiзацii та забезпечення  перепускного i внутрiшньообьектового режиму, охорони i захисту обладнання, територii, майна, персоналу, вiдвiдувачiв, повсякденної безпечної діяльності підприємства; досвід проведення занять з професійної підготовки, інструктажів з ОП,ТБ,ПБ, службових розслідувань, взаємодії з органами МВС, МНС, охоронними структурами, перевіряючими органами.


Начальник служби безпеки і контролю ( охорони )
ноя 2004 - мар 2011 (6 лет 5 мес)

СПОРТМАСТЕР
более 500 сотрудников Торговля розничная / Retail

Досвід підбору, перевірки та розстановки кадрів, організації, контролю та управління пілдеглим персоналом; досвід роботи зi спецтехнікою, обладнанням, документацією, матеріальними цінностями; досвід органiзацii та забезпечення  повсякденної безпечної діяльності підприємства, перепускного i внутрiшньообьектового режиму, охорони i захисту майна, обладнання, товару, персоналу, вiдвiдувачiв; досвід проведення занять з професійної підготовки, інструктажів з ОП, ТБ, ПБ, службових розслідувань, взаємодії з органами МВС, МНС, охоронними структурами, контролюючими та перевіряючими органами.


Начальник охорони - завідувач господарством - адмiнiстратор
апр 2003 - ноя 2004 (1 год 8 мес)

КУПАВА
от 20 до 50 сотрудников Торговля оптовая / Дистрибуция / Импорт-экспорт

Досвід закупівлі, розподілу та контролю видачі і витрат госпінвентаря та матеріалів;Досвід організації і контролю прибирання і утримання приміщень та території в чистоті і порядку; організації контролю за станом та проведенння обслуговування і поточного ремонту приміщень, меблів, та офісної техніки і обладнання; контролю витрат електроенергії та води; Досвід планування, складання, контролю та поточноi оптимізації витрат бюджета господарства.

 Досвiд облiку роботи автомобілів та водiiв,  Досвід планування, складання, контролю та оптимізації витрат бюджета господарства.

 Досвід підбору, перевірки та розстановки кадрів, організації, контролю та управління підлеглим персоналом; досвід роботи з технікою, обладнанням, документацією, матеріальними цінностями; досвід проведення занять з професійної підготовки, інструктажів з ОП, ТБ, ПБ, службових розслідувань, взаємодії з органами МВС, МНС, охоронних структур, перевіряючими органами.

Образование

Військовий Гуманітарний Інститут Національної Академії Оборони України(Київ)
Год окончания 2000

соціальний педагог-психолог, правознавець, спеціаліст

Омское высшее танковое инженерное училище(Омск)
Год окончания 1987

Инженер по эксплуатации и ремонту колесной и гусеничной техники, инженер-механик

Владение языками

Английский- ниже среднего

Русский- свободно
Могу проходить собеседование на этом языке

Украинский- свободно
Могу проходить собеседование на этом языке

Дополнительная информация

Компьютерные навыки

ПК - на рівні впевненого користовача ( Word, Exсel, Internet ).


Водительское удостоверение

Категорії "В" та "С".


Военная служба

1982 - 2002 рр. - служба у Збройних Силах на інженерних, командних, виховних, адмінистративно-господарських та штабних посадах. Майор запасу.


Личные качества

Оорганізаторські та аналітичні здібності; комунікабельність, наполегливість, цілеспрямованість, рішучість, нацiленнiсть на результат, висока працездатність, дисциплінованість, порядність, надійність, пунктуальність, принциповість, відповідальність; здібність до швидкого навчання новому та навчати iнших.

 


Увлечения и интересы

Спорт, техніка, книги, преса, новини.


Внешніе данные

Спортивна статура, презентабельний зовнішній вигляд, моложавий, пiдтягнутий, шкідливі звички відсутні.Зрiст 180 см. Вага 75 кг.


Пожелания

Буду вдячний за будь-яку відповідь

З повагою, Володимир Колодій


Цель

Прагну працювати в компанії з високими стандартами трудової діяльності, застосовувати свій досвід в подальшій роботі, бути корисним компанії і внести свій вклад в розвиток бізнесу. Розгляну варіант придбання нових знань та навичок у професії. Можлива робота в понад урочний час, відрядження.

резюме в Киеве