Больше резюме и контактная информация кандидатов
будут доступны только после регистрации компании

Зарегистрироваться
резюме обновлено 07 дек 2019 Скачать Распечатать
Резюме Керівник напрямку, відділу, центру в Киеве - Катерина Олександрівна, 34 года | Robota.ua

Катерина Олександрівна

активно ищу работу

Керівник напрямку, відділу, центру

Киев 34 года  

Зарегистрируйтесь  или войдите , чтобы открыть телефон и email соискателя или предложить вакансию.

Ключевая информация

Добре володіння комп'ютерною технікою та програмним забезпеченням. Маю досвід роботи та отримання результатів майже на всіх ділянках банківського бізнесу.

Водійські права категорії В.

Тренінги: Mastercard продажі, Кім Кіосакі управління фінансами та грошима, Підвищення особистої та командної ефективності, Технологія персонального впливу, Психологія продажів, Ораторське мистецтво, Майстер переговорів, Стратегії та техники управління груповими процесами та інші тренінги для кращих продажів бізнесу.

Успішно пройдено навчання Майстер успішних продажів та переговорів чим і користуюсь на даний час.

Порядність, чесність і відповідальність. Організаторські здібності та сміливість у прийняття рішень, вміння уникати конфліктних ситуацій, висока працездатність і повна віддача виконуваній роботі. Цілеспрямованість, стресостійкість, старанність та легко навчаюсь новому.

Хоббі фотографія, читання книг, мистецтво.

Опыт работы

Керівник напрямку
дек 2017 - настоящее время (2 года 1 мес)

ПАТ АТ Ощадбанк
Банки

Планування показників напрямку (зарплатні проекти, кредитні картки, кеш кредити та ін.карткові продукти банку) на місяць, квартал, рік. Контроль та виконання показників напрямку керівниками відділення Чернігівського регіону. Навчання співробітників Банку опрацювання різних баз клієнтів ЮО та ФО з метою підвищення показників нормативу продажів співробітниками відділень та навчання методів переговорів та холодних продажів. Пошук та залучення юридичних осіб та бюджетних організацій на обслуговування в банк.Продаж пріоритетних продуктів на зовнішньому ринку, в корпоративному каналі та через партнерів (зарплатні проекти, еквайринг, корпоративні карти, РКО та супутні продукти банку).Проведення переговорів та презентацій для керівництва і співробітників компаній партнерів з метою просування продуктів та послуг Банку.Розвиток роздрібного бізнесу, діючих клієнтів і збір рекомендацій.Розробка процедури систем залучення потенційних клієнтів Affluence та VIP клієнтів та їх супроводження. Проведення селекторних нарад по роботі бізнесу та виконання планових показників керівниками відділень. Виїзд на кожне відділення по Чернігівській області для проведення сумісних переговорів з начальниками відділень на підприємствах по комплексному залученню підприємств/організацій.


Керівник напрямку по залученню та реалізації ЗП проектів ГРУ, РУ та СФ
авг 2011 - фев 2016 (4 года 7 мес)

ПАТ КБ Приватбанк
Банки

Планування показників напрямку на місяць, квартал, рік. Контроль та виконання показників напрямку керівниками відділення (64 співробітника) та співробітниками МСБ (37 співробітників). Навчання співробітників Банку опрацювання різних баз клієнтів ЮО та ФО з метою підвищення показників нормативу продажів співробітниками відділень та навчання методів переговорів та холодних продажів. Пошук та залучення юридичних осіб та бюджетних організацій на обслуговування в банк.Продаж пріоритетних продуктів на зовнішньому ринку, в корпоративному каналі та через партнерів (зарплатні проекти, еквайринг, корпоративні карти, РКО та супутні продукти банку).Проведення переговорів та презентацій для керівництва і співробітників компаній партнерів з метою просування продуктів та послуг Банку.Розвиток роздрібного та корпоративного бізнесу, діючих клієнтів і збір рекомендацій.Розробка процедури систем залучення потенційних клієнтів Affluence та VIP клієнтів та їх супроводження.Контроль та виконання особистих і планових показників працівниками Банку.Організація та контроль за виконанням поставлених задач підлеглим співробітниками. Проведення селекторних нарад по роботі бізнесу та виконання планових показників з 64 керівниками та 37 працівниками малого та середнього бізнесу. Виїзд на кожне відділення по Чернігівській області для проведення сумісних переговорів з начальниками відділень на підприємствах.Займала трійку кращих керівників напрямку по залученню ЗП проектів між регіональними управліннями за квартали 20132014р.р. та за 2015 рік (нагороджена грамотами регіональним керіництвом та центральним апаратом банку).


Керівник відділення
фев 2009 - апр 2011 (2 года 3 мес)

ПАТ КБ Приватбанк
Банки

Контроль роботи відділення, виконання планових показників відділення, показники KPI. Залучення нових ФО і ЮО на пакетне обслуговування, депозити, перекази, платежі, зарплатні проекти, лізинг,авто кредит, іпотека, ведення корпоративного бізнесу відділення.Залучення терміналів. Авто кредитування, іпотечне кредитування.

Залучення клієнтів рівня Affluence та VIP клієнтів та їх супроводження.

Проведення роботи по погашенню простроченої заборгованості по всім видам кредитів роздрібного бізнесу та корпоративного бізнесу.

Зайняте перше місце в номінації Кращий керівник за підсумками і результатами роботи відділення неодноразово.


Керівник центру персонального VIP обслуговування
ноя 2007 - фев 2009 (1 год 4 мес)

ПАТ КБ Приватбанк
Банки

Створення центру, пошук приміщення, заключення договорів, підбір персоналу.

Проведення переговорів з керівниками першої ланки для залучення на обслуговування до центру, залучення та утримання депозитної і кредитної бази центру.

Проведення презентацій та пошук клієнтів.

Контроль кассових операцій.

Контроль персоналу.

Виконання показників центру, KPI.

Зайняла перше місце - Кращий керівник центру та перше місце по залученню депозитного портфелю між регіональними керівниками центрів України.

Під моїм керівництвом 3 співробітника досягли високих показників в роботі та стали керівниками відділень ( надалі теж отримали грамоти, як кращі керівники серед відділень) .


Головний менеджер
авг 2006 - ноя 2007 (1 год 4 мес)

ПАТ КБ Приватбанк
Банки

Виконання планових показників: депозити, кредити, страхові продукти, міжнародні перекази, Swift платежі, платіжні картки, робота з пенсійним та соціальним фондом по залученню клієнтів на обслуговування.

Проведення презентацій по кредитним карткам та депозитам на підприємствах клієнтам.

Здобула перше місце по залученню депозитів та кредитних карток за квартал 2007р.

Образование

Українська академія бізнесу та підприємства (УАБП)(Киев)
Год окончания 2009

Фінанси, банківська справа

Владение языками

Английский- выше среднего

Русский- свободно

Украинский- родной

Курсы, тренинги, сертификаты

Управления продажами(Днепр)

Год окончания 2009

Похожие резюме
Руководитель проектного офиса, Project M...
Алексей, Киев, 40 лет

Руководитель организации продаж / Управл...
Наталия Валентиновна, Киев, 38 лет

Руководитель
Николай, Киев, 32 года

Керівник складським господарством
Виталий Леонідович, Киев, 58 лет

Юрисконсульт, керівник юридичної служби,...
Alla, Киев, 36 лет

Керівник складської та транспортної логі...
Сергій Ярославович, Киев, 54 года

Руководитель складской и транспортной ло...
Сергей Ярославович, Киев, 54 года

Руководитель
Павел, Киев, 47 лет

Руководитель высшего звена
Михаил Михайлович, Киев, 32 года

Водитель на своем авто Toyota Camry или ...
Влад, Киев, 55 лет
резюме в Киеве