Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

SMM-менеджер

за результатами співбесіди
WoodPosters
2 месяца назад
22 марта 2023
Кременчугул. Шевченка, буд 46

Привіт! Мене звати Петро і я директор компанії WoodPosters. Ми потужна команда однодумців, яка ставить амбітні цілі та впевнено крокує до їх досягнення.

Якщо ти маєш досвід в SMM, то і так знаєш, що будеш робити на цій посаді. Ми не станемо розповідати, що треба складати контент-план чи наповнювати стрічки інстаграму, твітеру і тік-току оригінальними креативами. Що треба вміти писати тексти, що чіпляють струни душі. Що треба не боятися світити своє обличчя перед камерою на багатотисячну аудиторію. Це все тобі зрозуміло. А от як саме ти будеш це робити?

У нас є два бренди: WoodPosters і Мануфактура Сірого Кота. І якщо по другому бренду все більш-менш консервативно, тепло і лампово, бо це традиційний якісний дерев’яний декор. А от з WoodPosters тобі доведеться трохи виходити за рамки. Бо характер бренду такий. І ми шукаємо людину, яка зможе гідно ретранслювати посили до нашої аудиторії. До чого ж ця аудиторія звикла? До сміливих, різких посилів. До чорного гумору і нецензурованих текстів. До боротьби за сильну і незалежну Україну. До підтримки і беззаперечної віри у ЗСУ. WoodPosters — це більше ніж просто дерев’яні постери. Це соціальний меседж, який формує і навіть змінює менталітет людей. Це взаємодія з лідерами думок у різних сферах. Це відповідальність за слова і дії.

Тобі не потрібна ця робота, якщо дочитавши до цих слів ти досі вагаєшся, чи відправляти своє резюме.

Але якщо це твоє — то ти можеш стати частиною команди.

  • Ти будеш яскравим першим враженням для клієнтів бренду.
  • За тобою буде створення цікавого контенту і спілкування з аудиторією.
  • Ти працюватимеш п’ять днів на тиждень, в ОФІСІ у центрі міста зі смачною кавою та пєчєньками.

Кандидатів на віддалений формат роботи не розглядаємо.

Тепер справа за тобою, натискай «ВІДГУКНУТИСЯ» та найближчим часом зустрінемося на співбесіді!

Анна

Похожие вакансии по профессиям: