Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

company-link
Вакансия закрыта

Майстер з ремонту обладнання відкритих розподільчих пристроїв

ДТЕК, ТОВ, Енергетична компанія
1 месяц назад
17 апреля 2023
Днепрул. Гаванська 1

ДТЕК ТОВ «ІНТЕРЕНЕРГОСЕРВІС» — підприємство, що спеціалізується на виконанні всіх видів ремонтів, технічного обслуговування, діагностики, налагодження та випробування основного та допоміжного обладнання електростанцій, проводить конкурс на вакансію Майстер з ремонту устаткування відкритих розподільчих пристроїв

Нам потрібен кандидат, який:

  1. Має вищу освіту
  2. Знає обладнання відкритих розподільчих пристроїв ТЕС (150 — 330 кВт)
  3. Володіє MS Office

Чим Ви будете займатися?

  1. Своєчасно і якісно виконувати роботи з ремонту, налагодження, реконструкції відкритих розподільчих пристроїв ТЕС відповідно до доведених планових завдань з високою якістю і у встановлені терміни
  2. Дотримуватись вимог нормативних актів з охорони праці та промислової санітарії, ППБ і технології робіт, в тому числі ремонт та технічне обслуговування устаткування відкритих розподільчих пристроїв — повітряних вимикачів, трансформаторів струму, трансформаторів напруги, роз'єднувачів та ін.

Зі свого боку, ми гарантуємо Вам:

  1. Стабільно працююче підприємство
  2. Своєчасну виплату заробітної плати
  3. Можливість розвитку та кар'єрного росту
  4. Повний соціальний пакет
  5. Корпоративне медичне страхування за рахунок підприємства

Якщо Вас зацікавила дана вакансія і у Вас є бажання розвиватися в команді професіоналів, тоді скоріше надсилайте своє резюме або телефонуйте: Показать контакты 099-34-24-784 .

Направляючи резюме на вакансію, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних компанією ДТЕК у рамках чинного законодавства України. Компанія ДТЕК гарантує конфіденційність звернень і переговорного процесу при відборі кандидатів на вакансію. Звертаємо Вашу увагу, що зворотний зв’язок за результатами розгляду на вакансію надається впродовж двох тижнів у разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі.

Кригіна Анастасія

vacancy bottom banner

Похожие вакансии по профессиям: