Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
12.02.2021

Електрослюсар з ремонту і обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій, Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній

ДТЕК, ТОВ, Енергетична компанія
Энергетика и Энергоносители
  • Регион:Курахово

Вимоги

- повна або базова середня освіта технічного напрямку;

- загальне розуміння технологічного процесу виробництва електроенергії.

Опис вакансії

ДТЕК «КУРАХІВСЬКА ТЕС» спеціалізується на виробництві електроенергії, що йде на потреби населення і підприємств регіону. Курахівська ТЕС є постачальником послуг централізованого тепло- і водопостачання для населення та підприємств міста Курахове.

Ми запрошуємо на роботу електрослюсаря з ремонту і обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій, електромонтера з ремонту та монтажу кабельних ліній.

Якщо Ви шукаєте стабільну роботу та маєте:

- професійно-технічну освіту, вищу освіту;

- документи, що підтверджують освіту відповідного напряму.

тоді ця вакансія для вас!

Що пропонуємо?

- Офіційне працевлаштування;

- Перспективи кар’єрного зростання;

- Стабільну заробітну плату та соціальний пакет;

- Медичне страхування.

Якщо Вас зацікавила дана вакансія і у Вас є бажання розвиватися в команді професіоналів, тоді скоріше надсилайте своє резюме або телефонуйте.

Направляючи резюме на вакансію, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних компанією ДТЕК у рамках чинного законодавства України. Компанія ДТЕК гарантує конфіденційність звернень і переговорного процесу при відборі кандидатів на вакансію. Звертаємо Вашу увагу, що зворотний зв’язок за результатами розгляду на вакансію надається впродовж двох тижнів у разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі.