ПРАВЕКС БАНК / PRAVEX BANK

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
https://www.pravex.com.ua

БАНК З ІТАЛІЙСЬКИМ ХАРАКТЕРОМ

ПРО ПРАВЕКС БАНК

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу.

Ми – Банк з італійським характером!

Так само як в Італії цінують сім’ю, ми цінуємо нашу команду, яку єднає корпоративний дух. Для нас важливо, щоб кожен член колективу почував себе немов у родині, де він завжди зможе отримати підтримку.

Команду ПРАВЕКС БАНКу можна порівняти з великою сім’єю, яку об’єднує спільна мета та цінності. Ми заохочуємо злагоджену співпрацю, коли важливий внесок кожного, адже тільки команда долає найскладніші випробування та досягає найкращих результатів.

Долучайся до нашої команди!

Стратегія зростання

ПРАВЕКС БАНКУ скерована на створення сталих змін і міцних засад економічного, соціального, а також суспільного і екологічного розвитку. Вони будуються на основі довіри клієнтів, партнерів і співробітників.
Саме тому культура нашого банку опирається на міжнародні принципи та цінності.

Переваги роботи

прозорі трудові взаємовідносини

можливості
для професійного росту

ринковий рівень зарплатні, бонусна програма за результатами роботи

відкрита корпоративна культура та європейські цінності

міжнародні стандарти роботи

дружня та професійна команда

НАШІ ПРИНЦИПИ

ПРОЗОРІСТЬ

Ми прямуємо до нашої мети чесно та відповідально. Дотримуємось існуючих правил та професійної етики. Завдяки чому наші клієнти, партнери та співробітники можуть завжди зробити свідомий вибір.

КЛІЄНТООРІЄНТОВАННІСТЬ

Ми визначаємо клієнта ключовою особою нашої організації. Ми розуміємо його потреби та працюємо, щоб перевершити очікування клієнта.

ІНКЛЮЗИВНІСТЬ

Ми виключаємо з нашої поведінки будь-яку дискримінацію і з повагою ставимося до особистості кожної людини.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми надаємо перевагу сталим рішенням та свідомо використовуємо необхідні ресурси.

НАШІ ЦІННОСТІ

ВІДКРИТІСТЬ

Ми спілкуємося з повагою один до одного. Ми будуємо відкритий діалог задля постійного вдосконалення співпраці з клієнтами, партнерами та співробітниками.

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ

Ми – команда. Всі дії, які ми робимо, спрямовані на результат, досягнення цілей банку та створення додаткової цінності для клієнтів, партнерів, співробітників.

ІННОВАЦІЙНІСТЬ

Ми впроваджуємо нестандартні рішення і новітні технології для створення найкращих продуктів та послуг.

РОЗВИТОК

Ми готові до змін, нових завдань, викликів. Ми постійно вчимося та розвиваємося, обмінюємося досвідом, думками, ідеями, підходами.

ПРО БАНК ЗСЕРЕДИНИ

Сергій Майстренко

менеджер з роздрібного андерайтингу

Ірина Громницька

головний економіст відділу управління кредитним ризиком

Юрій Агасян

директор з банківського бізнесу відділу продажів бізнес сегментам

Катерина Кочубей

економіст відділу управління ринковими та операційними ризиками

Антон Тихомиров

спеціаліст відділу корпоративної соціальної відповідальності, управління та навчання персоналу

Анна Дзанніні

керівник проектів та програм головного кредитного управління

«У ПРАВЕКС будь-яка моя дія впливає на результат команди. Тому важливо робити все максимально якісно. Робота в команді по-своєму складна: необхідно вміти чути і не боятися змінювати свою думку!

Коли мої ідеї знаходять схвалення серед колег, для мене це сигнал, що я рухаюсь в правильному напрямку. А найвища оцінка (я думаю для кожного) це коли ідеї знаходять життя в проекті або продукті з подальшим перетворенням в позитивний фінансовий результат».

«ПРАВЕКС БАНК – це велика родина, де вислухають і допоможуть. Тут завжди можна, не соромлячись, звернутись в інший підрозділ до будь-якого співробітника, незалежно від статусу, та отримати відповіді на всі свої запитання. Адже всі ми розуміємо, що робимо спільну справу!

Моя робота полягає у проведенні контролю та постійній комунікації з іншими підрозділами. Я повсякчас можу швидко та якісно отримати необхідну інформацію, завдяки дружній атмосфері та злагодженій взаємодії».

«ПРАВЕКС БАНК – дуже багатогранна організація. Щоденні завдання і виклики дають змогу активно розвиватися не лише професійно, а й особистісно.

Винагородою за старанність можуть бути як грошові бонуси та кар’єрне просування, так і можливість брати участь у цікавих тренінгах та заходах різного культурного напрямку».

«Для мене робота у ПРАВЕКС БАНК – це можливість кожного дня дізнаватися та вчитися чомусь новому у досвідчених керівників.

Можливість обрати цікаву тему для написання дипломної роботи.

Можливість працювати у міжнародному банку з дружнім колективом».

«Я отримую масу задоволення від результатів своєї роботи, тому що кожен день я спілкуюсь і знайомлюсь з багатьма новими людьми, серед яких багато справжніх професіоналів своєї справи.

А підбір ефективних співробітників має прямий вплив на успіх Банку в цілому – продукт швидше вийде на ринок, проект буде закінчений вчасно. Тому, закриваючи вакансію, я бачу свій прямий вплив на результат всієї нашої команди».

«Для мене бути інноватором в роботі – це дивитись на звичні речі під іншим кутом, бути не тільки сміливим та відкритим до змін, але й надихати інших на зміни.

У ПРАВЕКС це може бути як запровадження нових ідей та новітніх технологій, так і перегляд існуючих процесів та взаємовідносин, який спрямовано на їх покращення та підвищення ефективності».

КОРПОРАТИВНЕ ЖИТТЯ

Більше про Правекс Банк