Вакансии Acino

проверено
 • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
 • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://acino.ua
Український виробник лікарських засобів «Фарма Старт», що входить у швейцарську групу компаній ACINO, - сучасна фармацевтична компанія у галузі розробки та виробництва високотехнологічних генеричних лікарських засобів з додатковими властивостями.
ACINO – міжнародна фармацевтична компанія, що спеціалізується на розробці і виробництві модифікованих генериків, використовуючи сучасні досягнення та передові технології. Основним змістом діяльності ACINO вже понад 170 років є покращення здоров’я пацієнтів в усьому світі та підвищення якості їх життя за допомогою диверсифікованого портфелю лікарських засобів та провідних інновацій у виробництві.

Місія компанії – забезпечити доступ пацієнтам до сучасних ефективних лікарських засобів швейцарської якості на обраних ринках країн, що розвиваються.

Ми застосовуємо швейцарські стандарти якості для всіх наших продуктів і у взаєминах з клієнтами, партнерами і співробітниками.

Продукцiя компанiї представлена
у 85 країнах свiту

 • Рiк заснування: 1836
  Штаб-квартира:
  м. Цюрих (Швейцарiя)
 • завод
 • регiональний офiс
 • комерцiйна дiяльнiсть
  в Українi та СНД
 • комерцiйна дiяльнiсть
  у Росiї
 • комерцiйна дiяльнiсть в Африцi
  та Близькому Сходi
 • комерцiйна дiяльнiсть
  у Латинськiй Америцi
 • контрактне виробництво
  та лiцензiювання для просування партнерами

ACINO – це територія можливостей, де кожен працівник компанії покращує якість життя пацієнтів.

Ми прагнемо, щоб кожен фахівець охорони здоров'я і пацієнт, які використовують препарати під брендом ACINO, були впевнені у високій якості, ефективності та доступності продукції.

1 жовтня 2015 року швейцарьска фармацевтична компанiя ACINO придбала українського виробника лікарських засобів «Фарма Старт».

Iнтеграцiя «Фарма Старт» у склад ACINO - одна з найбільших iноземних iнвестицiй у фармсектор України за останнi 5 рокiв.

Близько 2000 м2
Сертифiкат якостi GMP
1 млрд щороку
250 млн щороку
Виробниче обладнання
Bohle, Hutting, Bosch, Kilian, IMA, York, Buderus
Власний R&D центр
2-3 нових продукта щороку
+160 робочих мiсць
з моменту придбання
Продуктовий портфель
бiльше 40 препаратiв: неврологiя, психiатрiя, кардiологiя, безрецептурнi препарати, у тому числi препарати з технологією модифікованого вивільнення
> 600
спiвробiтникiв
Лiдер у ТОП-10 вiдчизняних виробникiв за темпами приросту продажiв в Українi
5 мiсце**
у рейтингу привабливостi компанiй-работодавцiв серед локальних фарм. виробникiв
7 мiсце*
у рейтингу маркетуючих органiзацiй за обсягом роздрiбних продажiв лiкувальних засобiв у грошовому вiдношеннi серед вiтчизняних виробникiв
16 мiсце*
у рейтингу маркетуючих виробництв за обсягом роздрiбних продажiв лiкувальних засобiв у грошовому вiдношеннi на фармацевтичному ринку України

* Даннi аналiтичної системи дослiдження ринку “PharmXplorer” / “Фармстандарт” компанiї “ProximaResearch”
за висновками першого пiврiччя 2017 року.

** Даннi дослiдження привабливостi фармацевтичних компанiй України як работодавцiв (перше пiврiччя 2017 року) спецiалiзованої агенцiї “Фарма Персонал”.

Успішне майбутнє нашої компанії забезпечує молода амбітна команда, що створює дружню й відкриту атмосферу, сміливо приймає нові виклики та безперервно вдосконалюється, напрацьовуючи власну унікальну експертизу і професіоналізм.

Стрімко розвиваючись, ми постійно збільшуємо нашу команду як для потреб бізнесу в Україні, так для забезпечення глобального сервісу ACINO. Ефективність праці та значні досягнення наших співробітників спонукали власників компанії створити саме в Україні цілу низку робочих місць та підрозділів, що працюють для інших країн світу.

Кожний, хто приєднується до нас, робить персональний внесок в успіх компанії, застосовуючи свої завзятість і талант. Ми вітаємо відкритість, наполегливість та здатність вийти за межі загальноприйнятих стереотипів.

Сміливість та відданість, довіра та емпатія - це реальні цінності, на яких базується культура нашої компанії.

Саме вона відрізняє унікальний стиль ACINO, що проявляється в щоденній діяльності співробітників та у нашій взаємодії з партнерами та клієнтами у всьому світі.

ACINO пропонує:
перспективну і привабливу кар'єру
у фармацевтичній галузі.

Репутація компанії

Професійний розвиток,
цікаві задачі та їх розмаїття.

Шанс долучитися до міжнародних проектів.

Соціальні гарантії та
підтримка компанії

Культура, що ґрунтується на здорових амбіціях та командній роботі. Атмосфера відкритості та взаємоповаги.

Можливість проявити
свої творчі здібності та
таланти.

Конкурентоспроможні компенсаційні програми, що базуються на засадах прозорості та справедливості.

Співпраця зі студентами та випускниками

Ми залучаємо молоді кваліфіковані кадри шляхом тісної співпраці з провідними спеціалізованими українськими вищими навчальними закладами. Ми шукаємо вчорашніх випускників, які так само як і ми пристрасно ставляться до галузі охорони здоров’я і готові зробити свій внесок у розвиток фармацевтичної галузі, що справді допоможе змінити світ у боротьбі з хворобами. У нас вже успішно реалізувалися багато талановитих молодих фахівців, що вийшли із спеціалізованих медичних закладів України.
Наша корпоративна культура

Ми не тільки ефективно працюємо разом, а й яскраво святкуємо наші перемоги. Конференції, мітинги та інші корпоративні заходи – це місце, де можна проявити творчі таланти та отримати незабутніх вражень.

ACINO&YOU
Періодичне корпоративне видання, у якому кожний співробітник може знайти актуальні новини компанії ACINO в Україні та у світі.
Футбольна команда
Компанія має свою власну команду з міні-футболу, яка складається виключно зі співробітників. Наша команда є багаторазовим призером турнірів та володарем кубків.
День Фармацевтичного працівника
Ми шануємо професіоналів, які присвячують своє життя фармацевтичному терену, а значить й охороні здоров’я нації. Своєю гідною працею, самовідданістю та наполегливістю кожен із співробітників ACINO відкриває український фармацевтичний сектор світові.
День Вишиванки
Святкування Дня вишиванки є доброю традицією в компанії. Наші співробітники поважають прадавню культуру та мистецтво, які єднають команду ACINO по всій Україні.
Соціальна відповідальність

7,8 млн грн* направлено на благодiйнiсть
з моменту iнтеграції «Фарма Старт» в ACINO.

* Дані станом на червень 2017 року.

Наша компанiя є членом ЕВА, Асоцiацiї представництв мiжнародних фармацевтичних виробникiв України,
Об’єднаної органiзацiї работодавцiв медичної та мiкробiологiчної промисловостi України.