Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
13.02.2020

Головний енергетик

Полипром
Промышленность и Производство
  • Регион:Перечин

ТДВ «Перечинський лісохімкомбінат», одне з найбільших промислових підприємств Закарпатської області, оголошує про підбір персоналу на наступну посаду:

  • головний енергетик

Функціональні обов'язки:- забезпечення безперервного постачання природного газу, теплоенергії (пари), води, стиснутого повітря до споживачів, згідно графіків та заданих параметрів;- впровадження організаційно-технічних заходів з підвищення надійності роботи енергетичного устаткування, зниження втрат електроенергії, теплової енергії, раціональне використання палива, скорочення простоїв устаткування в ремонті;- підготовка енергетичного устаткування до роботи в осінньо-зимовий та літній періоди.

Основні вимоги:

  • Вища освіта (технічна);
  • попередній досвід роботи на виробництві;
  • знання, Excel, Word, Outlook;
  • відповідальність;- комунікабельність;- налаштування працювати на результат;- вміння працювати в команді.

Підприємство забезпечує працевлаштування згідно КЗпП України, можливість кар'єрного росту, безкоштовне перевезення працівників з м. Ужгород, оплата праці за результатами співбесіди, виходячи з ділових та професійних якостей кандидата. Резюме просимо відправляти на e-mail із зазначенням посади «Головний енергетик».

За додатковою інформацією звертатися у відділ кадрів за телефоном 0 (3145) 2-32-68, 0673123176.