McDonald's/МакДональдз Юкрейн Лтд/МакДональдс

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://bit.ly/2mX3ru5
МакДональдз® в Україні

Компанія МакДональдз® є світовим лідером у галузі швидкого обслуговування і налічує понад 35 000 закладів
у більш ніж 120 країнах світу, які щодня обслуговують близько 70 мільйонів відвідувачів.

Україна стала 102-ю країною, де почала розвиватися мережа МакДональдз®. 24 травня 1997 року поруч із станцією метро «Лук’янівська» у Києві відкрився перший заклад МакДональдз® у країні. 14 лютого 2011 року у цьому ж закладі було відкрито перше в Україні МакКафе® – кав`ярню міського типу з широким асортиментом кави та десертів.

Щодня МакДональдз® обслуговує близько 250 тисяч відвідувачів. Компанія «МакДональдз Юкрейн Лтд»
є одним із найбільших іноземних інвесторів в Україні: у розвиток мережі МакДональдз® та інфраструктури
нашої держави компанією вже було вкладено близько 225 мільйонів доларів.

Переваги роботи в МакДональдз®

МакДональдз – один із кращих роботодавців як в Україні, так і в багатьох інших країнах світу. Це неодноразово було підтверджено нашими лідерськими позиціями в рейтингах найкращих роботодавців. Адже МакДональдз – це не тільки найвищі стандарти в якості продукції та обслуговування, але й піклування про наших співробітників. Ми надаємо можливість почати професійне зростання із нами без досвіду роботи та побудувати успішну кар’єру у величезній міжнародній компанії. Спробуй та переконайся сам!

Ти керуєш власним
графіком самостійно
Звісно, на роботу потрібно приходити вчасно.
Але це «вчасно» ти обираєш самостійно. Вирішуй, скільки годин на тиждень (але не менше чотирьох годин) ти можеш присвятити роботі. Обирай, яка зміна тобі підходить найкраще — і ми створимо для тебе графік, який збалансує твої потреби з потребами нашого бізнесу. У нас ти зможеш поєднати навчання,
роботу та особисте життя!
Працюєш у темпі —  зростаєш швидко
Зазвичай в МакДональдз® робота «кипить».
Ми працюємо для людей, адже люди не повинні чекати. Ми допоможемо тобі швидко увійти в курс справи і всьому навчитися. Ти швидко відточиш навички і здобудеш досвід. Зростеш професійно та особисто. МакДональдз® — одна із тих компаній, де ти отримуєш можливість побудувати успішну кар'єру в обраному тобою напрямку, незалежно від твого попереднього досвіду, та працювати в стабільній міжнародній компанії.
Команда
завжди підтримає
Твої майбутні колеги налаштовані серйозно. Саме тому вони розраховують на твою віддачу, твої старання, твій вклад у спільну справу. Адже ви працюєте разом — в одній команді, пліч-о-пліч. Поряд з тобою буде твій Інструктор з навчання. Тобі завжди допоможуть та дадуть пораду. Тут ти знайдеш справжніх друзів на все життя!
Правила додають впевненості
В нашій компанії багато правил, в яких зібрано більш ніж 70-літній досвід МакДональдз®. Правила — це те, що робить кожного відвідувача наших закладів впевненим у якості та смаку наших страв, а працівників — в тому, що вони швидко отримають незамінний досвід, зможуть розвиватися професійно та досягнуть високих результатів. Так, одне з головних наших правил — це захист кожного працівника нормами трудового законодавства України. В цьому ми — безкопромісні.
Місце, де стаєш професіоналом
Ми готові підтримати тебе в досягненні професійного успіху. Щороку тисячі людей в усьому світі знаходять свою першу роботу в МакДональд®. У нас ти зможеш реалізувати свої таланти, здобути або примножити свій досвід. Усі директори ресторанів МакДональдз® в Україні, а також 38% працівників центрального офісу, розпочали свій професійний шлях в компанії із працівників наших закладів. І ти теж зможеш! Не зволікай! Не втрачай свій час!
Дізнавайся новини МакДональдз®
Приєднуйся до нашої команди зараз