Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
14.12.2021

Заступник начальника відділу обліку та звітності

6 400 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Донецк

Кваліфікаційні вимоги

Вища, не нижче ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю за спеціальністю «Облік і оподаткування», «Бухгалтерський облік», «Облік і аудит» та/або «Економіка». Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року. Вільне володіння державною мовою.

 

Вимоги до компетентності

Вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки. Вміння аналізувати інформацію та робити висновки, критично оцінювати ситуації, прогнозувати та робити власні висновки. Здатність до чіткого бачення результату діяльності.

Вміння фокусувати зусилля для досягнення результату діяльності.

Вміння запобігти та ефективно долати перешкоди. Дисципліна та відповідальність за виконання свої задач.

Усвідомлення важливості якісного виконання своїх посадових обов’язків з дотриманням строків та встановлених процедур.

Усвідомлення рівня відповідальності під час підготовки і прийняття рішень, готовність нести відповідальність за можливі наслідки реалізації таких рішень.

Здатність брати на себе зобов’язання, чітко їх дотримуватись і виконувати.

Здатність ефективно взаємодіяти, дослухатися, сприймати та викладати думку, чітко висловлюватися (усно та письмово).

Вміння управляти своїми емоціями.

 

Посадові обов'язки

1. Здійснює ведення бухгалтерського обліку відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі, а також інших нормативно-правових актів щодо ведення бухгалтерського обліку.

2. Забезпечує дотримання порядку проведення розрахунків за товари, роботи та послуги, що закуповуються за бюджетні кошти.

3. Здійснює своєчасний та якісний збір, обробку, аналіз і використання інформації для подальшого складання бухгалтерського обліку, дотримання бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов’язань, їх реєстрації в органах Казначейства та здійсненням платежів відповідно до взятих бюджетних зобов’язань, ведення книги обліку асигнувань та прийнятих зобов’язань.

4. Готує документи для відкриття та закриття рахунків. Складає договори про матеріальну відповідальність з працівниками управління. Забезпечує захист персональних даних, які стали відомі в процесі виконання посадових обов’язків.

5. Здійснює оформлення карток аналiтичного облiку та книгу облiку касових та фактичних видатків, а також складає акти звiрки для розрахункiв з виплати допомог по виплатним вiдомостям з вузлом поштового зв’язку, з підприємствами, щомісячні та щоквартальні фінансові звіти, реєстри та здійснює їх перевірку.

6. Здійснює оформлення платiжних документiв при надходженні фінансування загального та спеціального фонду на утримання установ, функціонування «Мобільного соціального офісу для комплексного соціального обслуговування населення району за місцем проживання». Здійснює облік подорожних листів службового легкового автомобіля, талонів на паливо.

7. Виконує функції уповноваженої особи згідно Закону України «Про публічні закупівлі». Здійснює оприлюднення інформації про обсяги бюджетних призначень, обсяги видатків та наданих бюджетних кредитів, кількість службових відряджень та обсяг витрат на них, внесення інформації про укладені договори (вартість, ціна, кількість, обсяг платежів, строк дії тощо), інформації про стан виконання договорів (предмет, виконавець, вартість, ціна, обсяг платежів тощо), на порталі e-data.gov.ua.

8. Здійснює оформлення меморіальні ордери.

9. Складає та надає у встановлені законодавством строки звіт до відповідних установ та організацій.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково.

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5 950 грн,

надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами);

надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

 

Термін подачі заявок: 2021-12-16