Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
14.12.2021

Заступник начальника відділу прийому громадян

6 400 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Донецк

Кваліфікаційні вимоги

Вища, не нижче ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Економіка» та/або «Інформаційні системи та технології» та/або «Облік і оподаткування». Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року. Вільне володіння державною мовою.

 

Вимоги до компетентності

Рішучість та наполегливість у впровадженні змін. Ефективне формування та управління процесами. Здатність до чіткого бачення результату діяльності. Дисципліна та відповідальність за виконання свої задач. Здатність ефективно взаємодіяти, дослухатися, сприймати та викладати думку, чітко висловлюватися (усно та письмово). Вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки.

 

Посадові обов'язки

1) Здійснює та перевіряє прийом заяв та документів громадян спеціалістами відділу прийому громадян, що надійшли до управління за Програмним комплексом «Інтегрована система «Соціальна громада» з об’єднаних територіальних громад», у разі надіслання їх поштою або в електронній формі(через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

2) Контролює своєчасне надходження особових справ із сховища до спеціалістів відділу прийому громадян, відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат, сектору державних соціальних інспекторів, а також своєчасного їх повернення.

3) Проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення про зміни в законодавстві та забезпечує надання роз’яснень порядку надання послуг соціального характеру через засоби масової інформації, на сторінках Веб-сайту Бахмутської райдержадміністрації та на виїзних прийомах «мобільного соціального офісу».

4) Готує та подає в установленому порядку аналітичні матеріали і статистичну звітність з питань, що належать до його компетенції. В установлені терміни надає відповідні звіти та довідки щодо надання усіх видів соціальної допомоги.

5) Проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу з уповноваженими особами міських, сільських,селищних рад, представниками територіальних громад Бахмутського району щодо змін в діючому законодавстві, приймає участь у семінарах, готує матеріал для підготовки методичних рекомендацій щодо виконання цими особами своїх повноважень.

6) Забезпечує своєчасне надання відомостей про термін дії та розмір призначених допомог, житлових субсидій безпосередньо їх отримувачам.

7) В установлені законодавством терміни розглядає звернення громадян з питань, що належать до компетенції відділу, здійснює аналіз звернень громадян.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5 950 грн,

надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами);

надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

 

Термін подачі заявок: 2021-12-16