Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
28.10.2021

ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА Новокодацького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Дніпрі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Днепр

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю «Правознавство» «Міжнародне право»

 

Вимоги до компетентності

вільне володіння державною мовою

(підтвердження рівня вільного володіння державною мовою)

 

Посадові обов'язки

• Ведення прийому громадян з питань, що відносяться до компетенції Відділу. Видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.

• Формування та видача витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян та довідок, що не замінені видами витягів.

• Ведення діловодства у відділі, ведення журналів та алфавітів.

• Вносить до Державного реєстру актів цивільного стану громадян відомості про народження фізичної особи та її походження, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені, смерть, а також про внесені зміни до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання відповідно до Порядку ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2007 № 1064 (зі змінами).

• Приймає, обліковує, реєструє заяви та документи , необхідні для державної реєстрації актів цивільного стану, поданих громадянами через відповідні центри надання адміністративних послуг.

• Забезпечує надання повідомлень до компетентних органів іноземних держав, з якими Україною укладено договори про правову допомогу і правові відносини у цивільних і сімейних справах, про державну реєстрацію актів цивільного стану громадян таких держав, якщо правилами договорів передбачено надання зазначених відомостей, а також про поновлення актового запису цивільного стану у разі, якщо втрачено актовий запис цивільного стану, складений компетентним органом іноземної держави.

• Готує інформаії та звіти про надходження коштів за надання платних послуг населенню, та про суми стягнутого державного мита.

• Готує інформації стосовно діяльності відділу.

• Надання населенню платних послуг (перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України) згідно з частиною третьою статті 20 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», ведення обліку документів, пов’язаних з проведенням цієї роботи.

• Приймання для проставлення апостиля офіційних документів, що видаються органами юстиції та судами, а також документів, що оформляються нотаріусами України, та видає їх з проставленим апостилем.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

ЗГІДНО СТРОКОВОГО ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

• посадовий оклад – ___5 300__грн.

• надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

• надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

 

Термін подачі заявок: 2021-11-03