Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
25.09.2021

головний державний інспектор

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Луцк

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра

Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб юридичними особами, у тому числі їх структурними та відокремленими підрозділами, які не є юридичними особами, та фізичними особами, які використовують найману працю.

Здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю, охорону праці, гігієну праці, якістю проведення атестації робочих місць, юридичними особами, у тому числі їх структурними та відокремленими підрозділами, які не є юридичними особами, та фізичними особами, які використовують найману працю.

Здійснення відвідування роботодавців з метою інформування його та працівників про найбільш ефективні способи додержання законодавства про працю, моніторингу стану його додержання, у тому числі щодо оформлення трудових відносин, а також проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній щодо найбільш ефективних способів додержання норм законодавства про працю, захисту і поновлення трудових прав працівників.

Внесення відомостей до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) у строки, визначені законодавством.

Вжиття, визначених законодавством, вичерпних заходів щодо усунення порушень, виявлених під час здійснення заходів державного нагляду та контролю та заходів щодо притягнення винних осіб до відповідальності визначеної законом.

Подання до відділу необхідної звітності у встановлені строки та формах.

Формування єдиних справ (нумерація аркушів, складання внутрішнього опису документів, їх групування та оформлення обкладинки) і передача їх в архів Управління.

Розгляд, в межах наданих повноважень, скарг, заяв, листів та звернень громадян, підприємств, установ, організацій та надання консультацій з питань, що належать до компетенції відділу.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково;

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500 грн;

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу”; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами)

 

Термін подачі заявок: 2021-10-01