Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
30.09.2021

головний спеціаліст Запорізького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Запорізькому районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

5 300 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Днепр

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра з спеціальністю «Право», «Міжнародне право»

вільне володіння державною мовою

(підтвердженням рівня вільного володіння державною мовою є копія Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

 

 

Посадові обов'язки

1) проводить державну реєстрацію народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті, видає відповідні свідоцтва про державну реєстрацію цивільного стану, Витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян на підставі складених актових записів;

2) здійснює організаційні заходи з прийняття для проставлення апостилю офіційних документів, що видаються органами юстиції та судами, а також документів, що оформлюються нотаріусами України, та видає їх з проставленим апостилем;

3) здійснює розгляд листів, доручень Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, організовує їх виконання;

4) здійснює інші повноваження, передбачені завданнями відділу державної реєстрації відповідно до законодавства.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

згідно строкового трудового договору;

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

 

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5 300 грн.

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

 

Термін подачі заявок: 2021-09-30