Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
26.09.2021

Головний спеціаліст

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Ужгород

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю «Фармація»

Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

1.Забезпечення ефективного виконання покладених на Службу завдань щодо контролю якості та безпеки лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, що перебувають в обігу та/або застосовуються у закладах охорони здоров’я, дозволені до реалізації в аптечних закладах і їх структурних підрозділах, зокрема під час забезпечення ними населення та інших установ.

2.Складання протоколів та розгляд справ про адміністративні правопорушення, порушення вимог Законів України, які регламентують здійснення державного ринкового нагляду та накладає адміністративні стягнення та штрафні санкції відповідно до законодавства.

3.Участь у здійсненні контролю за додержанням вимог законодавства суб’єктами господарювання, діяльність яких пов’язана із зберіганням, перевезенням, придбанням використанням, знищенням наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (далі-підконтрольні речовини), які застосовуються у медичній практиці.

4.Здійснення контролю за своєчасним вилученням з обігу у суб’єктів господарської діяльності різних форм власності і підпорядкування лікарських засобів, сировини, медичних виробів, що не відповідають вимогам встановленими нормативними документами.

5.Здійснення контролю за додержанням суб’єктами господарювання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), контролю за своєчасним вилученням з обігу у суб’єктів господарської діяльності різних форм власності і підпорядкування лікарських засобів, сировини, медичних виробів, що не відповідають вимогам встановленими нормативними документами, профілактичної діяльності щодо попередження витоку із законного обігу лікарських засобів, що містять підконтрольні речовини.

6.Здійснення контролю за виконанням розпорядчих актів Служби, наданих суб’єктам господарської діяльності, за результатами перевірок; підготовка та подання до органу ліцензування повідомлення про порушення ліцензійних умов суб’єктами господарської діяльності.

7.Здійснення відбору зразків лікарських засобів для проведення їх лабораторного аналізу, відбір зразків виробів медичного призначення для проведення лабораторних досліджень.

8.Надання консультативно-методичної допомоги суб’єктам господарювання з питань ліцензування, здійснення огляду аптечних закладів з метою встановлення їх відповідності вимогам нормативно-правових актів (фактичної наявності матеріально технічної бази, освітньо-кваліфікаційного рівня персоналу тощо,) документування здійснених оглядів та направлення їх до органу ліцензування.

9.Знання та виконання вимог системи управління якістю Держлікслужби, охорони праці, цивільного захисту, пожежної безпеки, дотримання правил внутрішнього службового розпорядку.

10.Виконання посадових обов’язків іншого головного спеціаліста відділу у зв’язку з його тимчасовою відсутністю.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково, строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

 

Термін подачі заявок: 2021-10-01