Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
26.09.2021

Головний спеціаліст фінансового відділу

5 760 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Днепр

Кваліфікаційні вимоги

освіта вища, освітній ступень не нижче бакалавра або молодшого бакалавра, фінансово-економічного спрямування

 

Вимоги до компетентності

Знання:

Бюджетного Кодексу України; Закон України «Про публічні закупівлі»; Закон України «Про відкритість використання публічних коштів»;

Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі та планів рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, інших нормативно-правових актів, що регулюють бюджетні відносини і фінансово-господарську діяльність бюджетних установ та порядок казначейського обслуговування та інших нормативних документів, що стосуються роботи підрозділу.

 

Посадові обов'язки

Проводить запит цінових пропозицій та веде розрахунок потреб суду в товарах, матеріалах та послугах. Згідно затвердженого кошторису та розрахунків потреби суду, організовує проведення закупівель товарів, робіт та послуг, необхідних для господарського та матеріально-технічного обслуговування суду.

Веде документацію (протоколи тощо) щодо організації та проведення процедур закупівлі товарів, робіт та послуг за державні кошти.

Веде облік укладених договорів і відповідає за правильність їх оформлення, а також контролює їх.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково,

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно

 

Умови оплати праці

1. Посадовий оклад - 5760,00 грн., відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 358 «Деякі питання оплати праці державних службовців, органів та установ системи правосуддя».

2. Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами).

3. Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

 

Термін подачі заявок: 2021-09-28