Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
25.09.2021

Завідувач сектору з питань запобігання та протидії корупції

6 300 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Луцк

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра.

Досвід роботи: Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

Володіння державною мовою: Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

1. Дотримується Конституції України та інших законодавчих актів України.

2. Забезпечує ефективну роботу по виконанню завдань сектору з питань запобігання та протидії корупції відповідно до своєї компетенції.

3. Приймає участь у розробці плану роботи (заходів) щодо запобігання та протидії корупції у сфері службової діяльності посадових осіб Волинської митниці.

4. Надає працівникам Волинської митниці роз’яснення щодо застосування та дотримання вимог антикорупційного законодавства.

5. Вживає заходи із запобігання, виявлення конфлікту інтересів та сприяння його усуненню.

6. Бере участь в проведенні профілактичної роботи з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства серед працівників Волинської митниці.

7. Надає методичну та консультаційну допомогу з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

8. Приймає участь у проведенні в установленому порядку службових розслідувань (перевірок) стосовно працівників Волинської митниці з метою виявлення причин та умов, що призвели до вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення чи невиконання вимог антикорупційного законодавства.

9. Вживає заходи щодо запобігання, виявлення та протидії фактам порушення антикорупційного законодавства посадовими і службовими особами Волинської митниці, встановлення причин і умов, що призвели до їх вчинення, а також їх усунення.

10. Надає працівникам Волинської митниці допомогу у заповненні декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

11. Приймає участь в організації вивчення посадовими особами Волинської митниці встановлених Правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в системі професійного навчання та під час підвищення кваліфікації.

12. Здійснює реалізацію повноважень із захисту викривачів.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6300 гривень;

- надбавка за спеціальне звання посадових осіб митних органів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України

від 24 квітня 2020 року № 310 «Питання оплати праці посадових осіб та працівників Державної митної служби»;

- надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному Порядком встановлення, призупинення, зменшення чи скасування надбавок та встановлення премій посадовим особам митних органів та працівникам спеціалізованого підрозділу митних органів, які безпосередньо здійснюють розроблення програмного забезпечення для митних органів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України

від 24 квітня 2020 року № 310;

- інші надбавки, доплати та премії у розмірі, визначеному Порядком встановлення, призупинення, зменшення чи скасування надбавок та встановлення премій посадовим особам митних органів та працівникам спеціалізованого підрозділу митних органів, які безпосередньо здійснюють розроблення програмного забезпечення для митних органів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України

від 24 квітня 2020 року № 310

 

Термін подачі заявок: 2021-09-30