Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
21.07.2021

Головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Печерського району управління (інспекції) з паркування

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра

Досвід роботи не потребує

Вільне володіння державною мовою

 

Вимоги до компетентності

Знання законодавства у сфері:

Закону України «Про місцеві державні адміністрації»;

Закону України «Про звернення громадян»;

Закону України «Про дорожній рух»;

Кодексу України про адміністративні правопорушення;

Правил дорожнього руху;

Правил паркування транспортних засобів;

Порядку тимчасового затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання.

 

Посадові обов'язки

1. Опрацювання листів, звернень, заяв та службової кореспонденції, що надійшли до управління, підготовка в межах компетенції та обов’язків, визначених нормативними документами, що регулюють взаємовідносини управління та підприємств транспортного комплексу та посадовою інструкцію, відповіді.

2. Розгляд справ про адміністративні правопорушення передбачені частинами першою, третьою і шостою статті 122, частинами першою, другою та восьмою статті 1521 КУпАП, а також проведення тимчасового затримання транспортних засобів у випадках, визначених ст. 265 4 КУпАП.

3. Складання протоколу про адміністративні правопорушення, винесення постанови про накладання адміністративних стягнень.

4. Розміщення на лобовому склі транспортного засобу повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності. Забезпечення виклику евакуатора на локацію шляхом зв’язку з диспетчером обслуговуючої фірми.

5. Накладання адміністративних стягнень за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованих у режимі фотозйомки (відеозапису). Складання акту огляду та тимчасового затримання транспортного засобу.

6. Підписання протоколу про адміністративні правопорушення, постанови про адміністративні стягнення, акту огляду та тимчасового затримання транспортного засобу та інших документів пов’язаних з розглядом справ про адміністративні правопорушення, а також приймання рішення про внесення змін до постанови.

7. Робота в системі електронного документообігу (АСКОД).

8. Внесення інформації про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів зафіксованих у режимі фотозйомки (відеозапису) та винесення постанови про накладання адміністративного стягнення до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху.

9. Прийняття участі у судових засіданнях в яких виступає стороною, підписання процесуальних документів, завіряння копій документів

10. Виконання обов’язків, передбачених КУпАП, Законом України «Про державну службу» та завдань, що випливають з положень про Департамент, Управління, Відділ та посадової інструкції

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково;

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

надбавки, доплати, премії та компенсації – відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

 

Термін подачі заявок: 2021-07-26