Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
17.06.2021

Заступник начальника Болградського відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог

5 950 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Болград

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти – не нижче магістра (спеціаліста)

Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

Вільне володіння державною мовою.

 

Вимоги до компетентності

не має

 

Посадові обов'язки

1. Здійснює перевірку та візацію особових справ при призначенні усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та житлових субсидій.

2. Контролює правильність формування електронної бази даних одержувачів усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та житлових субсидій, дотримання термінів подачі інформації та електронної бази даних до Центру по здійсненню соціальних виплат.

3.Організовує роботу із забезпечення зберігання особових справ одержувачів, виплатних документів, особових рахунків усіх видів соціальної допомоги, пільг, компенсацій та житлових субсидій.

4. Забезпечує організацію роботи щодо проведення інвентаризації особових справ і особових рахунків одержувачів усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та житлових субсидій.

5. Забезпечує надання звітності з питань які належать до компетенції відділу.

6. Організовує, регулює та контролює своєчасний та якісний розгляд працівниками відділу звернень від органів виконавчої влади, громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій.

7. Забезпечує правильність і своєчасність розгляду та виконання документів на виплату усіх видів соціальної допомоги та субсидій.

8. Контроль за і своєчасністю оформлення особових справ одержувачів допомог та субсидій.

9. Забезпечує дотримання працівниками відділу правил внутрішнього трудового розпорядку, законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією, контроль стану виконавчої та трудової дисципліни у відділі.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково призначення на посаду;

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5950 гривень.

Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами і доповненнями).

За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

 

Термін подачі заявок: 2021-06-23