Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
11.06.2021

Консультант суду

4 440 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Запорожье

Кваліфікаційні вимоги

вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, за спеціальністю «Право», «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність»

 

Вимоги до компетентності

Без вимог до досвіду роботи. Вільне володіння державною мовою.

 

Посадові обов'язки

Приймання від секретарів судового засідання цивільних та адміністративних справ, розгляд яких закінчено.

Внесення до автоматизованої системи документообігу суду дати передачі справи до канцелярії суду.

Перевірка правильності та повноти заповнення інформації про сплату судового збору під час перебування справи в провадженні судді. Поєднання записів про сплату судового збору.

Контроль одержання повідомлень про отримання копій судових рішень учасниками процесу, повідомлень /постанов/ про виконання судових рішень та забезпечення їх своєчасного приєднання до цивільних та адміністративних справ. Формування запитів РНОКПП в КП «Д-3» у справах, виконавчі листи по яких повернуті до суду у зв’язку з відсутністю в них інформації про ідентифікаційний код (номер) сторін.

Ведення роботи зі звернення судових рішень у цивільних та адміністративних справах до виконання, у тому числі і за результатами судового розгляду у порядку апеляційного або касаційного провадження. Виготовлення та видача виконавчих документів (листів) за судовими рішеннями, підписання електронним цифровим підписом виготовлених виконавчих листів в автоматизованій системі документообігу суду.

Забезпечення своєчасності, правильності та повноти внесення інформації щодо звернення судового рішення у цивільних та адміністративних справах до виконання, у тому числі дати звернення, відомостей щодо набрання законної сили судовими рішеннями до обліково-статистичних карток в автоматизованій системі документообігу суду.

Внесення до автоматизованої системи документообігу суду відомостей щодо набрання судовим рішенням законної сили; в разі необхідності відміна встановленої ознаки про дату набрання судовим рішенням законної сили.

За заявою сторін, видача копій технічного запису судового засідання у цивільних та адміністративних справах, які розглянуті та зберігаються в канцелярії суду, внесення до обліково-статистичних карток інформації щодо сплати судового збору у разі видачі копій технічного запису.

Виготовлення згідно вимог інструкції з діловодства та видача копій судових та інших документів у цивільних та адміністративних справах, які розглянуті та зберігаються в канцелярії суду, у тому числі надсилання засобами електронного зв’язку оригіналів електронних судових рішень.

За заявами учасників процесу, видача для ознайомлення матеріалів судових справ. Надання судових справ, що зберігаються в канцелярії суду, працівникам апарату суду, відповідальним за видачу копій судових рішень та виконавчих листів за письмовими заявами фізичних та юридичних осіб.

Ведення номенклатурних справ за напрямом своїх посадових обов’язків; щороку (у січні-лютому) передача до архіву суду номенклатурних справ за рік, що минув. Формування за допомогою автоматизованої системи документообігу суду описів адміністративних та цивільних справ та матеріалів для передачі до архіву. Передача справ, зазначених в описі, до архіву суду.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Призначення безстрокове.

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4440 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

 

Термін подачі заявок: 2021-06-17