Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
07.05.2021

головний спеціаліст відділу формування електронних трудових книжок № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Славянск

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра.

Без вимог до досвіду роботи.

Вільне володіння державною мовою.

 

 

Посадові обов'язки

1. Брати участь у забезпеченні реалізації державної політики в сфері ведення обліку осіб, що підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, використання інформації та її захисту в інформаційно-телекомунікаційній системі, базах даних, інших електронних реєстрах, що використовуються органами головного управління

2. Забезпечувати відповідність даним системи персоніфікованого обліку внесених відомостей про трудову діяльність застрахованих осіб, виявляє випадки відсутності в трудовій книжці необхідних записів, неправильних чи неточних записів або інших розбіжностей.

3. Забезпечувати взаємодію із застрахованими особами та страхувальниками через електронний кабінет на вебпорталі електронних послуг Фонду шляхом направлення повідомлень про виявлені випадки відсутності в трудовій книжці необхідних записів або неправильних чи неточних записів про періоди роботи, або інших розбіжностей.

4. Розглядати за дорученням керівництва звернення підприємств, установ, організацій, громадян, віднесених до компетенції органів Пенсійного фонду, брати участь у розгляді таких звернень.

5. Забезпечувати в межах своєї компетенції дотримання законодавства про інформацію та доступ до публічної інформації та персональних даних.

6. Проводити інформаційно-роз’яснювальну та методологічну роботу з питань ведення обліку відомостей про застрахованих осіб, функціонування інформаційно-аналітичних систем, захисту інформації.

7. Виконувати інші доручення начальника управління інформаційних систем та електронних реєстрів та/або заступника начальника управління – начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Умови оплати праці

- посадовий оклад відповідно до штатного розпису – 5500 грн.;

- надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України “Про державну службу”;

- надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 “Деякі питання оплати праці працівників державних органів” (зі змінами);

- інші надбавки, доплати та премії, передбачені статтею 52 Закону України “Про державну службу” у межах видатків на оплату праці.

 

Термін подачі заявок: 2021-05-07