Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
07.05.2021

Головний спеціаліст відділу ведення карток реєстру застрахованих осіб № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Славянск

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра.

Без вимог до досвіду роботи.

Вільне володіння державною мовою.

 

 

Посадові обов'язки

1. Брати участь у забезпеченні реалізації державної політики в сфері ведення обліку осіб, що підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, використання інформації та її захисту в інформаційно-телекомунікаційній системі, базах даних, інших електронних реєстрах, що використовуються органами головного управління.

2. Забезпечувати формування та організовувати ведення обліку осіб у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та їх ідентифікацію.

3. Здійснення внесення змін щодо застрахованих осіб до Реєстру застрахованих осіб за результатами перевірок, у тому числі у разі невиконання приписів щодо усунення цих порушень та змін за рішенням суду.

4. Здійснення архівування паперових даних з відомостями про застрахованих осіб.

5. Розглядати за дорученням керівництва звернення підприємств, установ, організацій, громадян, віднесених до компетенції органів Пенсійного фонду, брати участь у розгляді таких звернень.

6. Забезпечувати в межах своєї компетенції дотримання законодавства про інформацію та доступ до публічної інформації та персональних даних.

7. Проводити інформаційно-роз’яснювальну та методологічну роботу з питань ведення обліку відомостей про застрахованих осіб, функціонування інформаційно-аналітичних систем, захисту інформації.

8. Виконувати інші доручення начальника управління інформаційних систем та електронних реєстрів та/або заступника начальника управління – начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Умови оплати праці

- посадовий оклад відповідно до штатного розпису – 5500 грн.;

- надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України “Про державну службу”;

- надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 “Деякі питання оплати праці працівників державних органів” (зі змінами);

- інші надбавки, доплати та премії, передбачені статтею 52 Закону України “Про державну службу” у межах видатків на оплату праці.

 

Термін подачі заявок: 2021-05-07