Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
07.05.2021

Заступник начальника відділу ведення карток реєстру застрахованих осіб № 1 управління інформаційних систем та електронних реєстрів

6 700 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Славянск

Кваліфікаційні вимоги

Вища не нижче ступеня магістра (спеціаліста).

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше двох років.

Вільне володіння державною мовою.

 

 

Посадові обов'язки

1. Брати участь у забезпеченні реалізації державної політики в сфері ведення обліку осіб, що підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, використання інформації та її захисту в інформаційно-телекомунікаційній системі, базах даних, інших електронних реєстрах, що використовуються органами головного управління.

2. Забезпечувати формування та організовувати ведення обліку осіб у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та їх ідентифікацію.

3. Забезпечувати процесу формування реєстрів анкет та приписів для включення у накази Головного управління.

4. Організовувати чергування працівників відділу для надання консультацій телефоном контакт-центру Головного управління з питань, які належать до компетенції відділу.

5. Формувати завдання, ключові показники результативності, ефективності та якості службової діяльності працівників відділу,підбиття квартальних та річних звітів про їх виконання.

6. Розглядати за дорученням керівництва звернення підприємств, установ, організацій, громадян, віднесених до компетенції органів Пенсійного фонду, брати участь у розгляді таких звернень.

7. Проводити інформаційно-роз’яснювальну та методологічну роботу з питань ведення обліку відомостей про застрахованих осіб, функціонування інформаційно-аналітичних систем, захисту інформації.

8. Виконувати інші доручення начальника управління інформаційних систем та електронних реєстрів та/або заступника начальника управління – начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Умови оплати праці

- посадовий оклад відповідно до штатного розпису – 6 700 грн.;

- надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу»;

- надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами);

- інші надбавки, доплати та премії, передбачені статтею 52 Закону України «Про державну службу» у межах видатків на оплату праці

 

Термін подачі заявок: 2021-05-07