Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
07.05.2021

заступник начальника відділу адміністрування інформаційних систем управління інформаційних систем та електронних реєстрів

6 700 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Славянск

Кваліфікаційні вимоги

Вища не нижче ступеня магістра (спеціаліста).

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше двох років.

Вільне володіння державною мовою.

 

 

Посадові обов'язки

1. Забезпечує безперебійну роботу інформаційно - телекомунікаційної системи в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Донецькій області в межах своєї компетенції.

2. Забезпечує адміністрування, організаційно-методичної підтримки, супровід та поточну експлуатацію програмного забезпечення в межах своєї компетенції:

- підсистем Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України в Донецькій області (далі – ІКІС ПФУ);

- обслуговування серверів, робочих станцій та іншої комп’ютерної техніки Головного управління;

- надання методичних та практичних консультацій спеціалістам головного управління з питань системотехнічного супроводу ІКІС ПФУ;

облік та координація сервісного обслуговування технічних засобів підвідомчих управлінь Фонду області.

3. Проводжує регламентних процедур, оновлень, архівування, зберігання, розсилки програмного забезпечення, що використовується в органах Фонду області.

4. Забезпечує працездатність технічних компонентів інформаційно-телекомунікаційної системи (далі – ІТС) в межах своєї компетенції.

5. Проводжує налаштування апаратного і програмного забезпечення ІТС Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області та здійснює резервування елементів для відновлення їх працездатності.

6. Виконує контроль за використанням, зберіганням та розповсюдженням програмних засобів в інформаційно-телекомунікаційних системах Пенсійного фонду України, недопущення використання програмного забезпечення, яке не пов’язане з виконанням безпосередніх функціональних обов’язків.

7. Здійснює моніторинг актуальності програмного забезпечення та операційних систем на серверах та робочих станціях. Ініціювання процесу оновлення застарілого програмного забезпечення та операційних систем.

8. Забезпечує роботу локальної мережі та комп’ютерного парку Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області та надає методологічну допомогу з цих питань.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Умови оплати праці

- посадовий оклад відповідно до штатного розпису – 6 700 грн.;

- надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу»;

- надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами);

- інші надбавки, доплати та премії, передбачені статтею 52 Закону України «Про державну службу» у межах видатків на оплату праці

 

Термін подачі заявок: 2021-05-07