loading

4 дня назад - 13.05.2021

головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Нікопольської райдержадміністрації

Нова державна служба України

5300

Адрес: Никополь, 53200, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., НІКОПОЛЬ, вул. Шевченка, 130
Контакт: Клименко Ірина Володимирівна
Телефон: +38-(068)-587-9523

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра. Вільне володіння державною мовою.

Вимоги до компетентності

1) володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel);

2) вміння працювати з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет;

3) вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків.

Знання:

Закону України «Про Державний реєстр виборців»;

Виборчий кодекс України;

Постанови ЦВК від 20 грудня 2007 року № 572 ’Про вимоги до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців та регіональних відділів адміністрування Державного реєстру виборців та про норми забезпечення засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою’;

Постанови ЦВК від 11 березня 2009 року № 14 ’Про Порядок здійснення органами ведення Державного реєстру виборців візуального та автоматизованого контролю за повнотою і коректністю персональних даних Державного реєстру виборців’.

Посадові обов'язки

В межах повноважень здійснює ведення Реєстру, що передбачає здійснення організаційно-правової підготовки та виконання в режимі записування таких дій: внесення запису про виборця до бази даних Реєстру; внесення змін до персональних даних виборців, що містяться в базі даних Реєстру (далі – персональні дані Реєстру); знищення запису Реєстру на підставах і у спосіб, що встановлені Законом України ’Про Державний реєстр виборців’ (далі – Закон) та рішеннями розпорядника Реєстру, прийнятими згідно із Законом, з використанням візуального та автоматизованого контролю за повнотою та коректністю персональних даних Реєстру.

Ведення обліку усіх дій щодо зміни бази даних Реєстру в порядку та за формою, встановленими розпорядником Реєстру.

Забезпечення відповідно до законодавства захисту Реєстру під час його ведення, в тому числі дотримання вимог функціонування комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі ’Державний реєстр виборців’

Визначення на підставі відомостей про виборчу адресу виборця номер виборчого округу, округу з референдуму та номер виборчої дільниці, дільниці референдуму, до яких відноситься виборець.

Участь в розгляді звернень громадян з питань, пов’язаних з діяльністю відділу в установленому законом порядку.

Підготовка запитів у разі потреби перевірки відомостей про особу, зазначених у заяві про включення до Реєстру чи зміну її персональних даних, внесених до Реєстру.

Здійснення підготовки та обліку повідомлень виборцям про включення до Реєстру за формою, встановленою розпорядником Реєстру.

Здійснення підготовки та обліку повідомлень виборцям про внесення змін до персональних даних, внесених до Реєстру за формою, встановленою розпорядником Реєстру.

Підготовка на письмовий запит виборця, поданий у встановленому Законом порядку, відповідної інформації з Реєстру.

Здійснення заходів періодичного поновлення, а також уточнення персональних даних Реєстру.

Контроль, аналіз та оцінювання стану справ щодо своєчасної подачі відомостей періодичного поновлення та надання суб’єктами подачі відомостей відповідей на запити відділу.

Участь у перевірці некоректних відомостей Реєстру, виявлених розпорядником Реєстру.

Участь у складанні, уточненні та виготовленні списків виборців на виборчих дільницях, дільницях референдуму відповідно до законодавства.

Здійснення відповідно до законодавства заходів щодо тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

Участь у виготовленні іменних запрошень виборцям на вибори чи референдуми у випадках, передбачених законодавством.

Опрацювання в установленому Законом порядку отриманих від дільничних виборчих комісій відомостей про зміни, внесені ними до уточнених списків виборців.

Участь у проведенні перевірки звернень політичних партій, розгляді запитів виборчих комісій в установленому Законом порядку.

Підготовка необхідної інформації на запит суду стосовно уточнення відомостей про виборця у зв’язку з розглядом адміністративної справи щодо уточнення списку виборців.

Підготовка в установленому законом порядку статистичної інформації про кількісні характеристики виборчого корпусу на підставі відомостей Реєстру.

Участь у формуванні подання до Центральної виборчої комісії щодо виборчих дільниць, які існують на постійній основі, за наданими суб’єктами їх внесення відомостями.

Здійснення обліку виборчих дільниць, які існують на постійній основі в межах повноважень.

Внесення до Реєстру даних про номери і межі одномандатних, територіальних виборчих округів після отримання від територіальних виборчих комісій рішення про утворення таких округів.

Передача до Центральної виборчої комісії зміст рішень та повідомлення виборчих комісій у передбачених законодавством випадках.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково (окрім осіб, що досягли 65-річного віку, строк призначення яким встановлюється на один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно)

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5300,00 грн.

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Термін подачі заявок: 2021-05-20

Понравилась вакансия?

Подписаться на похожие вакансии

Получать рассылку на новые похожие вакансии

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников в
базе резюме еще до размещения вакансии

Зарегистрируйтесь и разместите резюме

Разместить резюме

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников
в базе резюме еще до размещения вакансии

  • Создайте свое резюме на rabota.ua
  • Получайте предложения от работодателей