Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
21.04.2021

Начальник Відділу організації роботи Голови

12 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра.

Досвід роботи: Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Володіння державною мовою: Вільне володіння державною мовою.

 

 

Посадові обов'язки

Забезпечує організацію роботи з підготовки структурними підрозділами Морської адміністрації матеріалів інформаційно-аналітичних матеріалів, звітів, доповідей, тощо.

Щоденно перевіряє вихідні документи, які передаються на підпис (візування) Голові або особі, що виконує його обов’язки на відповідність вимогам Регламенту Кабінету Міністрів України, Типової інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну, Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, Інструкції з діловодства у Державній службі морського та річкового транспорту України.

Готує проєкти резолюцій, проєкти доручень Голови або особи, що виконує його обов’язки, для подальшого опрацювання документів структурними підрозділами, та вносить їх до системи електронного документообігу Морської адміністрації.

Забезпечує, координує підготовку та проведення засідань колегій Морської адміністрації. Координує, узагальнює, контролює підготовку та виконання завдань, планів, пріоритетів діяльності самостійними структурними підрозділами Морської адміністрації.

Здійснює керівництво діяльності відділу. Визначає ступінь відповідальності державних службовців та працівників відділу. Визначає політику та стратегію діяльності відділу. Розподіляє обов’язки між державними службовцями та працівниками відділу.

Організовує у відділі роботу з документами у відповідності до вимог законодавства та здійснює контроль за додержанням термінів їх виконання.

Здійснює заходи в межах компетенції з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства. Забезпечує дотримання вимог законодавства під час роботи з документами з грифом «Для службового користування».

За дорученням Голови вивчає та аналізує окремі питання та напрями діяльності Морської адміністрації, вносить в установленому порядку пропозиції щодо підвищення ефективності її роботи.

Бере участь у розробленні проєктів програм, концепцій, стратегій, проєктів законів та інших нормативно-правових актів. Розглядає разом зі структурними підрозділами Морської адміністрації, проєкти нормативно-правових актів, які надійшли для погодження, з питань, що належать до компетенції, готує та бере участь у підготовці пропозицій до них.

За дорученням Голови Морської адміністрації або особи, що виконує його обов’язки, бере участь у нарадах, семінарах, конференціях та інших заходах, що належать до компетенції на території України та за її межами.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково.

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 12500 грн.;

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

Надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

 

Термін подачі заявок: 2021-04-26