Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
20.04.2021

головний спеціаліст відділу підготовки робіт та дозвільної документації управління будівництва Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

5 300 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра (будівельна)

 

Вимоги до компетентності

вільне володіння державною мовою

 

Посадові обов'язки

Організація роботи :

- виконує покладені завдання щодо виконання функцій замовника з будівництва (нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення) та капітального ремонту на відповідному рівні з ефективним і раціональним використанням бюджетних коштів;

- здійснює підготовку дозвільної документації на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт по об’єктам, функцій замовника на які здійснює управління будівництва;

- проводить обстеження технічного стану об’єктів комунальної власності, включених до адресного переліку проведення капітальних ремонтів;

- здійснює представницькі функції дозвільної документації на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт по об’єктам, функцій замовника на які здійснює управління будівництва;

Виконує завдання з реалізації Програм будівництва (реконструкції) капітального ремонту.

Здійснює підготовку вихідних даних проектним організаціям для розроблення проектної документації для будівництва, за замовленням управління будівництва, для забезпечення своєчасної, повної та якісної їх видачі.

Здійснює разом із проектними вишукувальними організаціями підготовки завдання на інженерні вишукування, розроблення проектної документації та інші необхідні проектувальником документи, погоджує їх установленому порядку.

Здійснює підготовку документації для узгодження з проектними організаціями календарних планів підготовки і видачі проектної документації, здійснення контролю за його дотриманням.

Здійснює підготовку, проведення узгодження, затвердження та експертизи проектної документації внесення до неї змін і виправлень з урахуванням зауважень органів експертизи.

Бере участь у підготовці тендерної документації та матеріалів для проведення торгів (тендерів) з виконання проектно-вишукувальних робіт, здійснення нового будівництва, реконструкції за замовленням управління будівництва.

Бере участь в проведенні обстеження технічного стану приміщень, об’єктів та складання дефектних актів на проведення капітальних ремонтів.

Здійснює підготовку документації для отримання у відповідних органах дозволів на виконання будівельно-монтажних (ремонтних) та інших робіт.

Здійснює заходи щодо запобігання і протидії корупції.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Відповідно до частини першої статті 34 Закону України «Про державну службу» призначення на посаду здійснюється безстроково.

Відповідно до частини другої та третьої статті 35 Закону України «Про державну службу» при призначенні особи на посаду державної служби вперше встановлення випробування є обов’язковим. Випробування при призначенні на посаду державної служби встановлюється строком до шести місяців.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад 5300 грн., надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці державних службовців» (із змінами)

 

Термін подачі заявок: 2021-04-26