Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
20.04.2021

Начальник відділу супроводу державних закупівель Фінансово-економічного департаменту

13 700 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища освіта, не нижче ступеня магістра

Досвід роботи - досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою

Володіння іноземною мовою -

 

 

Посадові обов'язки

1. Здійснення загального керівництва діяльністю відділу супроводу державних закупівель (далі – Відділ), розподілу обов’язків між працівниками, організація роботи Відділу, забезпечення виконання покладених на Відділ завдань і функцій.

2. Розроблення та участь у розробці проєктів законодавчих та інших нормативних актів з питань публічних закупівель.

3. Здійснення організаційних заходів щодо забезпечення державних закупівель лікарських засобів та медичних виробів, у тому числі із залученням спеціалізованих організацій.

4. Організація відповідно до порядків використання бюджетних коштів проведення заходів МОЗ України щодо визначення переліків товарів і послуг, які закуповуються у централізованому порядку, у тому числі із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі.

5. Участь у підготовці відповідей на запити фізичних та юридичних осіб з питань, що знаходяться у межах компетенції Відділу, у тому числі за напрямом державних закупівель лікарських засобів та медичних виробів із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі.

6. Виконання інших доручень керівництва МОЗ, директора Департаменту з питань, що належать до компетенції Відділу.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

1) посадовий оклад – 13 700 грн.;

2) надбавка до посадового окладу за ранг – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами);

3) інші надбавки, доплати та премії – відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

 

Термін подачі заявок: 2021-04-26