Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
16.04.2021

Судовий розпорядник

4 394 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Голая Пристань

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта - Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, за напрямком освіти (спеціальністю) «Право», «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність»

2. Досвід роботи - без вимог.

3. Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою.

 

 

Посадові обов'язки

1.Здійснює перевірку та забезпечує готовність залу судового засідання.

2. Забезпечує безпечні умови роботи суддям та працівників апарату суду в залі судового засідання.

3. З урахуванням кількості місць та з метою забезпечення порядку під час судового засідання, визначає можливу кількість осіб, що можуть бути присутні в залі судового засідання, з конкретними місцями їх розміщення.

4. Оголошує про вхід і вихід суду та пропонує всім присутнім встати.

5. Забезпечує виконання учасниками судового процесу та особами, які є в залі судового засідання, розпоряджень головуючого.

6. Запрошує, за розпорядженням головуючого, до залу судового засідання свідків, експертів, перекладачів та інших учасників судового процесу.

7. Виконує розпорядження головуючого про приведення до присяги свідка, перекладача, експерта відповідно до законодавства.

8. Запрошує до залу судового засідання свідків за вказівкою головуючого.

9. За вказівкою головуючого під час судового засідання приймає від учасників процесу документи та інші матеріали і передає суду.

10. Вживає заходів щодо видалення, за розпорядженням головуючого, із залу судового засідання осіб, які проявляють неповагу до суду або порушують громадський порядок.

11. Вживає заходів безпеки щодо недопущення виведення з ладу засобів фіксування судового процесу особами, присутніми в залі судового засідання.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково, на час перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років , або до дня її фактичного виходу на роботу.

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад 4394, 00 грн., згідно штатного розпису, надбавка за ранг державного службовця згідно постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 « Питання оплати праці працівників державних органів», надбавки і доплати, згідно статті 52 Закону України « Про державну службу» від 10.12.2015 № 889- VIII( зі змінами) .

 

Термін подачі заявок: 2021-04-22