Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
14.04.2021

Головний спеціаліст сектору виплати державних соціальних допомог

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Красноград

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра. Вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу

 

Вимоги до компетентності

Рівень досвідченого користувача: досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).

Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет. Вміння використовувати та перевіряти надійність джерел і достовірність даних та інформації в цифровому середовищі.

 

Посадові обов'язки

1. Відкриває, заповнює, веде особові рахунки одержувачів усіх видів допомоги та компенсацій.

2. Проводить коригування виплатної бази одержувачів державної соціальної допомоги.

3. Формує виплатну базу одержувачів державної соціальної допомоги.

4. Здійснює перевірку виплатних відомостей на виплату державних соціальних допомог, житлових субсидій на придбання твердого палива готівкою та компенсацій.

5. Готує довідки громадянам по їх зверненню щодо отримання усіх видів допомоги та компенсаційних виплат.

6. Перевіряє дані для формування податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку у відповідні строки по одержувачам допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, особам з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, по догляду за особою з інвалідністю І та ІІ групи внаслідок психічного розладу, особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам, які потребують сторонньої допомоги, субсидії на придбання твердого палива готівкою.

7. Готує дані про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування .

8. Щомісячно готує зведені дані про нараховану суму допомоги сім’ям з дітьми на підставі отриманих виплатних відомостей.

9. Зобов’язаний не допускати розголошення у будь-який спосіб персональних даних, які йому було довірено або які стали відомі у зв’язку з виконанням посадових або службових обов’язків;

Повинен дотримуватись вимог Конституції України, Законів України «Про запобігання корупції», «Про державну службу», «Про очищення влади», «Про звернення громадян», трудового законодавства, постанов та розпоряджень Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, нормативних актів, що стосуються діяльності управління.

10 Виконує інші обов’язки, визначені у положенні про управління, накази начальника управління та начальника відділу.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад 5300,00 грн., надбавка за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»; надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

 

Термін подачі заявок: 2021-04-20