Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
21.04.2021

Заступник начальника відділу у справах фізичної культури і спорту

6 700 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Днепр

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче магістра.

Досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Вільне володіння державною мовою.

 

 

Посадові обов'язки

1. Участь у формуванні державної політики у сфері фізичної культури та спорту, забезпечення її реалізації в області, сприяння розвитку олімпійського та паралімпійського руху.державних службовців управління.

2. Забезпечення фізичного виховання і фізкультурно-оздоровчої діяльності у навчально-виховній, виробничій та соціально-побутовій сферах на принципах пріоритету оздоровчої спрямованості, використання сучасних засобів і форм розвитку фізичної культури населення; організація розробки обласних комплексних і цільових програм розвитку фізичної культури та спорту і забезпечення їх реалізації та звітності.

3. Координація виконання завдань і заходів Державної цільової соціальної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Дніпропетровській області до 2021 року.

4. Організаційна робота по проведенню фестивалів, конкурсів й інших спортивних заходів серед широких верств населення.

5. Забезпечення пропаганди здорового способу життя.

6. Координація роботи по забезпеченню розвитку матеріально-технічної бази, будівництву і експлуатації спортивних споруд, госпрозрахункових підприємств і організацій, наданню населенню області платних послуг засобами фізичної культури та спорту.

7. Здійснення контролю з питань передачі спортивних споруд підприємств і організацій у комунальну власність, оренду, їх реструктуризації і приватизації.

8. Забезпечення підготовки аналітичних, інформаційних і статистичних матеріалів, організації проведення досліджень стану розвитку фізичної культури і спорту.

9. Затвердження Єдиного календарного плану спортивних змагань і навчально-тренувальних зборів у Дніпропетровській області, положення про змагання, проведення обласних змагань та забезпечення проведення навчально- тренувальних зборів з підготовки до державних заходів та участі збірних команд області у змаганнях згідно з Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, контроль за їх виконанням.

10. Порушення в установленому порядку клопотання про відзначення спортсменів, тренерів і працівників сфери фізичної культури та спорту державними нагородами, присвоєння їм спортивних звань, а також про призначення стипендій Президента України олімпійським, паралімпійським і дефлімпійським чемпіонам, видатним спортсменам, тренерам, талановитим перспективним спортсменам, діячам фізичної культури і спорту, стипендій і премій Кабінету Міністрів України.

11. Участь у підготовці заходів щодо регіонального розвитку.

12. Підготовка підсумків огляду-конкурсу по навчально-спортивній та фізкультурно-оздоровчій роботі в області.

13. Забезпечення участі збірних команд області у державних змаганнях, сприяння підготовці та ефективному використанні кадрів з питань фізичної культури та спорту.

14. Проведення нарад, семінарів та конференції з питань фізичної культури і спорту. Забезпечення взаємодії управління із центральними органами виконавчої влади, з засобами масової інформації області.

15. Участь у підготовці пропозицій до проектів обласних програм соціально-економічного та культурного розвитку, звітів голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації для їх розгляду на сесії обласної ради. Внесення в установленому порядку пропозицій щодо удосконалення роботи облдержадміністрації у галузях фізичної культури і спорту.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення. Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 6700 грн. Надбавка за ранг державного службовця від 500 до 800 грн. Надбавка за вислугу років — 3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу. Інші виплати, надбавки, премії — у разі встановлення.

 

Термін подачі заявок: 2021-04-21