Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
13.04.2021

Заступник начальника відділу по призначенню допомоги

5 950 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

ступень вищої освіти не нижче магістра, галузь знань: юридичного або фінансово - економічного спрямування, соціальна робота

досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року;

вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

1. Здійснення координації діяльності роботи відділу за напрямком роботи у межах делегованих повноважень безпосереднім керівником.

2. Здійснення призначення державних соціальних допомог та компенсаційних виплат відповідно до законодавства.

3. Здійснення зустрічних перевірок документів, наданих для призначення різних видів допомог та компенсацій.

4. Підготовка матеріалів щодо застосування до громадян, які надали недостовірну інформацію про доходи та майновий стан, що враховуються при визначенні права на призначення допомоги та обчисленні її розміру, санкції у вигляді припинення надання допомоги і позбавлення права на її призначення протягом наступного терміну.

5. Підготовка запитів до органів Державної фіскальної служби, бюро технічної інвентаризації, органів контрольно – ревізійної служби; інших органів виконавчої влади інформації, необхідної для проведення перевірки достовірності даних, отриманих від осіб, які входять до складу сім’ї, що звертаються за призначенням соціальної допомоги.

6. Здійснення контролю щодо опрацювання заяв та їх перевірки стосовно правильності проведених розрахунків та їх відповідності вимогам чинних нормативно-правових актів. Візування проектів рішень та повідомлень про призначення (відмові в призначенні) допомоги та передача особових справ начальникові управління для прийняття відповідного рішення.

7. Розгляд звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запитів та звернень народних депутатів, запитів на інформацію з питань, в межах компетенції відділу та підготовка проектів відповідей.

8. Здійснення контролю за забезпеченням автоматичного призначення та перерахунку державних соціальних допомог та компенсаційних виплат.

9. Підготовка та надання звітності щодо призначення всіх видів соціальних допомог та компенсаційних виплат до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

10. Виконує інші обов’язки та доручення начальника відділу у відповідності до вимог чинного законодавства та в межах компетенції відділу.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково;

строк призначення особи, яка досягла 65- річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5950 грн.;

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до ст. 52 Закону України «Про державну службу»;

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

 

Термін подачі заявок: 2021-04-18