Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
13.04.2021

Головний спеціаліст відділу нормування, оплати праці та роботи з місцевими бюджетами Фінансово-економічного департаменту

10 600 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра

Досвід роботи - не потребує

Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою

Володіння іноземною мовою --

 

 

Посадові обов'язки

1. Участь у здійсненні заходів щодо реалізації економічних складових державної політики у сфері охорони здоров’я у органах, закладах, установах та організаціях системи Міністерства охорони здоров’я України (далі - МОЗ).

2. Проведення планування формування та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій закладами і установами охорони здоров’я, що фінансуються з місцевих бюджетів.

3. Проведення моніторингу використання субвенцій, наданих з державного бюджету місцевим бюджетам головним розпорядником, яких є МОЗ.

4. Моніторинг виконання місцевих бюджетів з охорони здоров’я, національних, державних цільових програм, комплексних заходів, які фінансуються з місцевих бюджетів.

5. Участь в розробці фінансових нормативів у сфері охорони здоров’я.

6. Подання в межах компетенції планово-фінансової та статистичної звітності уповноваженим органам державної влади у порядку, встановленому законодавством.

7. Підготовка документів для подальшої передачі в архів з питань, що входять до функціональних обов’язків відділу нормування, оплати праці та роботи з місцевими бюджетами (далі – відділ).

8. Участь у розробленні проектів нормативно-правових актів, що стосуються питань функціонування бюджетної системи України, питань оплати праці, соціального захисту працівників охорони здоров’я, нормативів у охороні здоров’я.

9. Підвищення професійного рівня, вивчення нормативно-правові акти з питань бюджетної системи, законодавства про працю, постанов Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України, указів Президента України, інших нормативно- правових актів в частині питань бюджетної політики, наказів МОЗ України.

10. Повідомлення у межах своєї компетенції безпосередньому керівнику про усі виявлені в процесі діяльності недоліки і внесення пропозиції щодо їх усунення, а також внесення пропозицій заступнику директора Департаменту - начальнику відділу.

Розгляд звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запитів та звернень народних депутатів, запитів на інформацію з питань оплати праці та соціального захисту працівників охорони здоров’я.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

1) посадовий оклад – 10 600 грн.;

2) надбавка до посадового окладу за ранг – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами);

3) інші надбавки, доплати та премії – відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

 

Термін подачі заявок: 2021-04-19